Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 23-04-2024 23:44

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna
Autor Wiadomość
Post: 20-10-2009 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
Oby tylko nie trzeba było tej cierpliwości do koszyczka i baranka .


Na górę
Post: 20-10-2009 13:54 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
:lol: jestem pomimo wszystko nadal jestem potymistką :D w końcu to czas cudów....Robiąc szybko rachunek sumienia - aż niegrzeczna nie byłam :wink:


Na górę
Post: 21-10-2009 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Nooo, jest nadzieja. To dobrze, dobrze, bo już czas obejrzeć to raz trzeci i mieć u siebie. Gadajcie prędko jak coś będziecie wiedzieć konkretnie. Proszę!.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 25-10-2009 18:14 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
Nachodziłam się i napytałam po całym Trójmieście,kiedy będzie można nabyć film tudzież płytkę z muzyka w miniony weekend....Ogólne zdziwienie,zaskoczenie a mina zapytanych bezcenna :) No cóż ja się tak łatwo nie poddam! I choć wiewiórce do osła daleko ,jestem uparta, nie odpuszczę :D


Na górę
Post: 25-10-2009 21:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
hm, wiedziony zachwytami tu, podejrzewając, że może coś przeoczyłem, obejrzałem raz jeszcze ten film (dostarczony przez uprzejmych znajomych) i... skasowałem go, cóż, kwestia gustu :)

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 25-10-2009 21:47 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
masz rację, rzecz gustu :) ja bym go nie skasowała :cry: Ty jesteś częstym bywalcem tamtych stron, ja dopiero odkrywam Beskid,a film,szczególnie muzyka pośrednio przyczyniły się do tego. Chociaż wolę wolę "Opowieści...) Stasiuka to nadal uważam,że każdy może znaleźć w tym filmie coś dla siebie. Udało mi się zobaczyć prawie wszystkie miejsca ,gdzie film był kręcony, niestety cerkwiska nie znalzałam,podobno jest w Czarnem.
pozdrawiam :D


Na górę
Post: 25-10-2009 21:52 
Offline

Rejestracja: 22-07-2008 16:53
Posty: 189
Lokalizacja: Jasło
tylko żebyś nie szukała tak jak ja tej drogi z krzyżami po obu stronach... :D


Na górę
Post: 25-10-2009 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
gdybym wcześniej śledził ten wątek, zachowałbym film, dla tych którym się podoba, ale... nie śledziłem. Wiewiórka, ja tu, w niskim, mieszkam od lat ściśle rzecz ujmując, aaa, skoro ma się ukazać to doczekasz się pewnie :)
Cerkwisko w Czarnym jest, było i będzie, graniczy z cmentarzem :D, który - jak bywa - położony jest tuż obok cerkwi, tyle, że cerkwi zabrakło..., w rzeczy samej trudno go nie odnaleźć, a gwoli ścisłości na ogół obszar wokół cerkwi to też cmentarz (bo cmentarz to nie koniecznie nagrobki, zwłaszcza w niskim), warto o tym pamiętać "odnajdując" pozorną pustkę :)

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 26-10-2009 07:53 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
Zazdroszczę Tobie (w tym dobrym znaczeniu) bycia tam na codzień...Czasami chciałabym tam mieszkać ,ale to nie jest takie proste,może kiedyś :)
Co do cerkwiska, schodziłam okolice cmentarza szukając jakigokolwiek śladu po nim- widocznie nie dość dokładnie. :( Uczynię to następnym razem. Myślałam, że może będzie to tak łatwe jak w przypadku cerkwiska w Radocynie (po prawej stronie jak idzie się w górę Radocyny do cmentarza). Nic to .
Pozdrawiam ciepło.
Wiewiórka


Na górę
Post: 26-10-2009 07:57 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
mrcinx pisze:
tylko żebyś nie szukała tak jak ja tej drogi z krzyżami po obu stronach... :D


Coś o tym wiem :D .Kiedy doszłam do kapliczki na Trakcie Węgierskim (w kierunku Jaślisk) "odkryłam" iż na potrzeby filmu "przestawili" drogę biegnącą koło niej....Nieco inaczej wyobrażałam sobie położenie wodospadu,ale się nie zawiodłam, tylko woda była bardzoooo zimna brrrr
:lol:


Na górę
Post: 26-10-2009 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
gdybyś miał kłopot nadal z odnalezieniem miejsca po cerkwi w Czarnem, cerkwi greckokatolickiej, daj znać, pomogę :)

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 26-10-2009 23:11 
Offline

Rejestracja: 14-01-2005 19:04
Posty: 3
Lokalizacja: Jasło, Dublin, Lublin
Film od 16 listopada na dvd wg. informacji z Gutek Film. Film piękny, trzeba obejrzeć więcej niż raz!

----------------
Now playing: Micha³ Lorenc - Temat Eleny Na Skrzypce
via FoxyTunes

_________________
I'm a Lucky Man


Na górę
Post: 27-10-2009 08:21 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
szymon NGK Magurycz pisze:
gdybyś miał kłopot nadal z odnalezieniem miejsca po cerkwi w Czarnem, cerkwi greckokatolickiej, daj znać, pomogę :)


Dziękuję ładnie za chęć pomocy :) Zrobię jeszcze jedno podejście (być może jeszcze w tym roku) a jak znowu sie nie uda, to się do Ciebie zgłoszę :wink:
Pozdrowienia znad morza.


Na górę
Post: 27-10-2009 08:24 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
wuju pisze:
Film od 16 listopada na dvd wg. informacji z Gutek Film. Film piękny, trzeba obejrzeć więcej niż raz!

Zgadzam się z moim "przedmówcą" , aczkolwiek rzecz gustu. Ja nabędę "Wino..." i z wielką przyjemnością oddam sie jego degustacji poraz trzeci :D .Wielkie dzięki za informację.
M
----------------
Now playing: Micha³ Lorenc - Temat Eleny Na Skrzypce
via FoxyTunes


Na górę
Post: 28-10-2009 21:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Pewnie, że to rzecz gustu, więc ja Ci się Wiewiórko przypominam. Pamiętaj nabywając, by nabyć dwa sztuki onego. Dwa sztuki filmu i dwa sztuki muzyki samej z filmu onego. Ja na pewno odbędę jedną i drugą od Ciebie, wraz z kosztami inszymi, czyli kosztami przesyłu onych tu ku mnie, na prowincyje, gdzie jak znam życie, nabyć będzie o wiele trudniej, lub nawet niemożliwym to się okaże zupełnie. Nabądż i dla mnie, bo mój gust jest taki, że jemu się ten film spodobał i chciałby on móc mieć go w swojej kolekcyji :D ten gust właśnie.
Jeżeli oczywiście bez internet sprzedawać toto będą, to mnie jeno starczy adres do miejsca sprzedaży takowej, a potem, to se ja już pewnie jakoś i poradzę z nabyciem. Więc i za ten adres wdzięczny długo będę.
Szymon, Ty wiesz co? Ażeś mnie wnerwił! Nie żeś skasował, bo tak Ci przecie gust Twój kazał, ale żeś skasował nie mówiąc tu o tym nikomu. Zanimi eś onen film wziął był tak brutalnie w nicość zamienił, było zapytać na forum niniejszym czy kto nie chce. Bym skoczył był do Nowicy i bym miał był, odkupiwszy od Ciebie, a nie teraz prosił i szukał.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz

cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl