Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 23:56

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 28-05-2007 10:55 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
W związku z sytuacją, iż w przypływie emocji w ostatnim czasie kilka osób usunęło swoje wpisy na forum co spowodowało utratę przejrzystości dla wielu wątków z dniem dzisiejszym usunąłem możliwość edycji i usuwania własnych wpisów.
Unikniemy też praktyk jakie miały miejsce w dniu wczorajszym gdy jeden z uczestników grozi mi sądem, czyta to wiele osób z wyjatkiem nie po czym rano to usuwa a ja nie wiem o co chodzi i dowiaduję się o sprawie od innych osób
Oczywiście prośba wysłana do jednego z moderatorów zostanie natychmiast zrealizowana.
Dla osób, które korzystają z forum nie będzie to żadnym utrudnieniem a pozwoli nam zachować wartościowe treści forum.

Bartek Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Ostatnio zmieniony 28-05-2007 11:23 przez Bartek Wadas, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: 28-05-2007 11:19 
Offline

Rejestracja: 12-02-2007 15:13
Posty: 52
super! nareszcie!

jakoś nie zauważyłem na innych forach takich praktyk jak tu, że pod wpływem impulsu goście kasują wszystkie swoje posty i sie wielce oburzają na świat a za dni kilka znowu piszą nowe posty i tak w koło Macieju...


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-05-2007 19:11 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
victoo pisze:
i tak w koło Macieju...


ej no, bez takich mi tu :wink: :lol: :lol: 8) :lol:


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-05-2007 22:07 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 20:34
Posty: 277
Ubolewam, że poprzez kasowaniu swoich postów na szczęscie w skali mikro rozwalam to forum.
Głupia sprawa - jak dzieciak dałem się sprowokować.
Szkoda.
A mogło być normalnie - merytorycznie...


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-05-2007 19:06 
Offline

Rejestracja: 21-09-2004 19:22
Posty: 40
Lokalizacja: W-wa
Karol pisze:
Ubolewam, że poprzez kasowaniu swoich postów na szczęscie w skali mikro rozwalam to forum.
Głupia sprawa - jak dzieciak dałem się sprowokować.
Szkoda.
Czy to znaczy ze Ty groziles sądem Adminowi? ;) Moglbys podac wiecej szczegolow (moze byc na PW)?

Karol pisze:
A mogło być normalnie - merytorycznie...
zdecyduj się, normalnie czy merytorycznie? :shock:


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-06-2007 17:34 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 20:34
Posty: 277
Adampio pisze:
Czy to znaczy ze Ty groziles sądem Adminowi? ;)


Oj za dużo chcesz wiedzieć :D
Zapytaj więc Administratora.


Adampio pisze:
Moglbys podac wiecej szczegolow (moze byc na PW)?:


Rozumiem, że lud domaga się igrzysk...

Powiedzmy – jak kto woli – „dla sportu” napisałem post w którym poruszyłem sprawę koncepcji renowacji kwatery wojskowej na terenie Cmentarza Rakowickiego.
Odważyłem się poprzeć stanowisko zupełnej mniejszości reprezentowanej przez TMHiZK.
Jakoś nie przemówiła do mnie chęć wyboru mniejszego zła będąca jak rozumiem dbałością o środki publiczne.
Zastanawiam się czy te cacy obwódki lastrikowe są najlepszym „ergonomicznym” rozwiązaniem.
Jeśli chodzi o te rozpływające się ziemne mogiły no to śmiem twierdzić że gdyby Kopiec Kościuszki był usypany według obecnej technologii to mógłby się przeciwstawić tym pamiętnym katastrofalnym w skutkach opadom.

Moje „wczoraj i dziś” w porównaniu z większą połową życia strawionego na pogłębianiu tematyki cmentarnej ma się nijak.
Dlatego nie chcąc być bezczelnym w robieniu wody z mózgów czytającym to forum (jak napisano) doszedłem do wniosku, że lepiej będzie wykasować ten post co by nie propagować ponoć nie do końca prawdziwych a nawet być może fałszywych sądów. :)

Przyznaje się, że się za bardzo rozpędziłem – zamiast jednego wykasowałem posty w całym panelu. :oops:

Adampio pisze:
zdecyduj się, normalnie czy merytorycznie? :shock:


A czy to stanowi alternatywę? :wink:


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-06-2007 23:19 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
Karol pisze:
Powiedzmy – jak kto woli – „dla sportu” napisałem post w którym poruszyłem sprawę koncepcji renowacji kwatery wojskowej na terenie Cmentarza Rakowickiego.
Odważyłem się poprzeć stanowisko zupełnej mniejszości reprezentowanej przez TMHiZK.
Jakoś nie przemówiła do mnie chęć wyboru mniejszego zła będąca jak rozumiem dbałością o środki publiczne.
Zastanawiam się czy te cacy obwódki lastrikowe są najlepszym „ergonomicznym” rozwiązaniem.


Jeśli chodzi o te rozpływające się ziemne mogiły no to śmiem twierdzić że gdyby Kopiec Kościuszki był usypany według obecnej technologii to mógłby się przeciwstawić tym pamiętnym katastrofalnym w skutkach opadom.

a co ma kopiec kosciuszki do mogil na rakowicach? moze wzorem kopca ustabilizujmy mogily siatka mocowana kotwami, mata kokosowa itd.?? jakos taka wizja wywoluje u mnie usmiech, mysle ze u wielu osob podobnie bedzie

Cytuj:
Dlatego nie chcąc być bezczelnym w robieniu wody z mózgów czytającym to forum (jak napisano) doszedłem do wniosku, że lepiej będzie wykasować ten post co by nie propagować ponoć nie do końca prawdziwych a nawet być może fałszywych sądów. :)

nie rob z siebie teraz niewiniatka, bo to Ty zaczales od zarzucania osobom odpowiedzialnym za sprawe dazenie do nieprawidlowego wydania publicznych pieniedzy - bardzo powazne oskarzenie, nie uwazasz?? niektorzy "nieobecni" juz dawno by Cie do sadu pozwali, gdybys cos takiego o nich powiedzial.
bezczelnoscia bylo pisanie o calkowicie uzasadnionym (trzeba bylo napisac ze wg Ciebie) protescie stowarzyszenia, nie przedstawiajac NIKOMU z obecnych na forum faktycznego stanu sprawy - to wlasnie jest robienie ludziom wody z mozgu - przedstawianie racji tylko jednej strony i upieranie sie, ze ta jedna strona ma absolutna racje.
i drogi Karolu jeszcze jedna sprawa: bylo merytorycznie i nie bylo nic, co moglo Cie sprowokowac, wiec moglbys dac sobie spokoj z robieniem z siebie niewiniatka i ofiary

jezeli ktos uwaza, ze Karol uczciwie przedstawil sprawe, niech to napisze, bo ja uwazam, ze tego niestety nie zrobil.


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-06-2007 08:06 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Pomysł z umacnianiem mogił ziemnych matami tak by się nie "rozjeżdzały" mnie osobiście się podoba :twisted: Co jednocześnie nie znaczy że na Rakowickim mogiły legionistów nie mogą być wyróżnione architektonicznie w formie nawiązującej do wyróżnienia zastosowanego w okresie międzywojennym. Byle tylko szanowne komisje nie pomyślały że jest to sposób dobry dla wszystkich grobów z I wojny na tym cmentarzu :evil:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-06-2007 21:43 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 20:34
Posty: 277
pazuzu pisze:
Karol pisze:
Powiedzmy – jak kto woli – „dla sportu” napisałem post w którym poruszyłem sprawę koncepcji renowacji kwatery wojskowej na terenie Cmentarza Rakowickiego.
Odważyłem się poprzeć stanowisko zupełnej mniejszości reprezentowanej przez TMHiZK.
Jakoś nie przemówiła do mnie chęć wyboru mniejszego zła będąca jak rozumiem dbałością o środki publiczne.
Zastanawiam się czy te cacy obwódki lastrikowe są najlepszym „ergonomicznym” rozwiązaniem.


Jeśli chodzi o te rozpływające się ziemne mogiły no to śmiem twierdzić że gdyby Kopiec Kościuszki był usypany według obecnej technologii to mógłby się przeciwstawić tym pamiętnym katastrofalnym w skutkach opadom.

a co ma kopiec kosciuszki do mogil na rakowicach? moze wzorem kopca ustabilizujmy mogily siatka mocowana kotwami, mata kokosowa itd.?? jakos taka wizja wywoluje u mnie usmiech, mysle ze u wielu osob podobnie bedzie

Cytuj:
Dlatego nie chcąc być bezczelnym w robieniu wody z mózgów czytającym to forum (jak napisano) doszedłem do wniosku, że lepiej będzie wykasować ten post co by nie propagować ponoć nie do końca prawdziwych a nawet być może fałszywych sądów. :)

nie rob z siebie teraz niewiniatka, bo to Ty zaczales od zarzucania osobom odpowiedzialnym za sprawe dazenie do nieprawidlowego wydania publicznych pieniedzy - bardzo powazne oskarzenie, nie uwazasz?? niektorzy "nieobecni" juz dawno by Cie do sadu pozwali, gdybys cos takiego o nich powiedzial.
bezczelnoscia bylo pisanie o calkowicie uzasadnionym (trzeba bylo napisac ze wg Ciebie) protescie stowarzyszenia, nie przedstawiajac NIKOMU z obecnych na forum faktycznego stanu sprawy - to wlasnie jest robienie ludziom wody z mozgu - przedstawianie racji tylko jednej strony i upieranie sie, ze ta jedna strona ma absolutna racje.
i drogi Karolu jeszcze jedna sprawa: bylo merytorycznie i nie bylo nic, co moglo Cie sprowokowac, wiec moglbys dac sobie spokoj z robieniem z siebie niewiniatka i ofiary

jezeli ktos uwaza, ze Karol uczciwie przedstawil sprawe, niech to napisze, bo ja uwazam, ze tego niestety nie zrobil.


Jeśli chodzi o ten Kopiec Kościuszki to nie bierz tego tak dosłownie.
To był ot taki luźny przykład.
Chodzi mi o to, aby zrekonstrułować kopczyki przy zastosowaniu takiej metody formowania która zabiega ich rozpływaniu się.
Obecnie bywa, że ludzie wchodzą na mogiły.

Pazuzu, Ty w kółko Macieju o tym zarzucaniu "dążenia do nieprawidłowego wydania publicznych pieniędzy"...
Proszę, przeczytaj sobie ten fragment jeszcze jeden, dwa... dziesięć razy (ze zrozumieniem)

Dobrze, było merytorycznie, jednak styl mnie jakoś "poruszył"
Najważniejsze jest to, że jesteś wtedy taki orginalny i prawdziwy.

Jeszcze jedna kwestia - ja nie użyłem sformułowania "absolutna racja"

pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-06-2007 23:32 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
no i widzisz? sam piszesz, ze ludzie wlaza na te ziemne mogily, czyli cos z nimi nie tak. wg mnie pozostawienie grobow ziemnych (nawet sie je troche lepiej uformuje) niczego nie zmieni, bo nawet teraz groby sa dobrze widoczne i nikomu nie przeszkadza spacerowanie po nich. a na marginesie, myslalem ze Wieniawe upamietnia jakims...powiedzmy wystawnijszym narobkiem.
a tego kopca sie tak przyczepilem, bo technika ok - zapobiega rozjezdzaniu sie kopca ale (nie wiem czy sobie z tego zdajesz sprawe) za ogromna cene, idaca w setki tys. zlotych. i to samo bedzie na rakowicach - zrobi sie, ale pozniej caly czas trzeba bedzie przekazywac fundusze - w porownaniu do kopca mniejsze bo mniejsze, ale przy mizernej calkowitej ilosci srodkow przeznaczanych na GiCW - jednak duze.
a poza tym to nie jest austriacki cmentarz wojenny wiec tam nie ma co sie "pieprzyc" z pierwotnym wystrojem (o ile w tym przypadku mozna uzyc takiego sformulowania).....

ostatni akapit przymij w formie zartu, bo by mnie ktos tu zaraz zakrzyczal :wink:

pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-06-2007 20:03 
Offline

Rejestracja: 03-11-2005 00:59
Posty: 548
Lokalizacja: STOLICA małopolski ;-)
CZY WY WSZĘDZIE musicie pisać o tych cmentarzach??? :wink:

Jaki jest temat kurde, co?

A więc:

Nie podoba mi się usunięcie opcji edytuj, ponieważ ni byndzie moszna naprawicz błendów. Znam takie fojum na któjim ma się 30 minut na edycjem, co o tym Bartku sądzisz?


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-06-2007 21:53 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Rysiek pisze:
Nie podoba mi się usunięcie opcji edytuj, ponieważ ni byndzie moszna naprawicz błendów. Znam takie fojum na któjim ma się 30 minut na edycjem, co o tym Bartku sądzisz?

Jak powyżej.
Nie upierałbym się przy 30 minutach, ale 5-10 minut byłoby dobre. Wysyłam post, widzę że walnąłem orta, literówkę czy inną gafę i mam tą drobną chwilę na poprawkę


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 18:22
Posty: 265
Lokalizacja: Gorlice/Kraków
Jeśli jest taka opcje to ja również jestem za.

_________________
::: www.beskidgorlicki.pl ::: Beskid Niski w pigułce :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-06-2007 17:08 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Jest opcja podglądu posta przed wysłaniem.
i działa ;)

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-06-2007 18:23 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Co tu kryć - błąd ortograficzny może przytrafić się każdemu. I nie ma się czego wstydzić. Natomiast niemożność usuwania i modyfikacji własnych postów będzie moim zdaniem powodowała większą odpowiedzialność za to co się pisze. I nie będzie już możliwe robienie na forum publicznym (przynajmniej na tym) wody z mózgu czytelnikom poprzez zmianę lub kasowanie wypowiedzi do których już ktoś się odniósł.

Idąc tym tokiem myślenia proponuję Bartek totalne wykasowanie tematów które stały się całkowicie nieczytelne - chodzi przede wszystkim o kilka założonych przez użytkownika "Marek Widurek". Głównie poprzez fakt, że wypowiedzi które pozostały, stanowiąc często opinie odnoszące się do prowokacji z tych wykasowanych postów ale będąc jednocześnie wyrwanymi z kontekstu , szkodzą wizerunkowi autorów. Ponadto chyba każdy przyzna że większość nowych użytkoników przeglądając takie tematy nie będzie miała zielonego pojęcia o czym była mowa i nie wyniesie z lektury takich "strzępków" dokładnie niczego.

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl