Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 13:28

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna
Autor Wiadomość
Post: 15-12-2009 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-03-2009 09:14
Posty: 277
Lokalizacja: Gdańsk
samotniczek jeden pisze:
Ups. Znaczy się nie wolno tego na youtubie oglądać? Ja tego tam nie mieściłem i nie oglądałem, bo mam swoją płytę w domu. Jeżeli więc tym postem postąpilem wbrew prawu...

Samotniczku, na Twoje słowa wyżej to tylko kolokwialne
określenie 'palenie głupa' przychodzi mi na myśl...

samotniczek jeden pisze:
...proszę administarora by go natychmiast usunął!!!

... jak duży obrazek spacyfikować to rozmiarów paznokcia
to moderatorzy pojawiają się od razu... :]

Szy.

_________________
Obrazek
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
www.znajkraj.pl


Na górę
Post: 15-12-2009 22:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-03-2009 09:14
Posty: 277
Lokalizacja: Gdańsk
... 'do' rozmiarów paznokcia, przepraszam.

Szy.

_________________
Obrazek
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
www.znajkraj.pl


Na górę
Post: 15-12-2009 23:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Popalę jeszcze tego głupa, ale wytłumacz mi o co chodzi. Źle zrobiłem anonsując film na youtubie? ŹLE! Dobrze, zgadzam się, pewnie rzeczywiście źle. Więc poprosiłem admina, by usunął ten nieszczęsny anons. I w czym rzecz? Że jednak w ogóle anonsowałem bezczelnie? MEA CULPA!!! Dalej palę głupa? Wyjaśnij w czym konkretnie rzecz i mamy po sprawie. Ty osiągniesz swój cel, ja zrozumiem swoją głupotę.
Możesz mnie nawet zgłosić do odpowiedniego urzędu, coby mnie za głupotę moją ścigali. No co? Jak złamałem prawo, to nawet powinieneś zgłosić obywatelu, miast tu o jakimś paleniu pisać. Zgłoś. Chcesz moje dane? Na priv podam. Niech poniosę karę!

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 23-12-2009 14:23 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
no tak ,a ja choć szczęsliwą :D (tak,tak Szymon ) posiadaczką wina jestem już miesiąc z haczykiem to.....obejrzeć go nie mogę :( . Mój odtwarzacz DVD nie czyta płyty....ot i sprawiedliwość!!!!
a na kompie to nie to samo....
Ale ponieważ podobno święta to czas cudów, może i mnie ten cud spotka :wink:
Śniegu życzę, temeratury ujemnej do zniesienia i co Wam się zamarze niechaj się spełni.


Na górę
Post: 23-12-2009 21:11 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
To się nazywa prawdziwy pech Wiewiórko. Mieć coś a jednak nie do końca. Tak jakby np. mieć męża ale go nie mieć albo mieszkać w Gdańsku a faceta mieć w Rzeszowie. Choć to ostatnie może nie jest takie złe. Przynajmniej on ma bliżej w Beskid Niski. Ja na Twoim miejscu-skoro nie możesz obejrzeć "Wina truskawkowego"- spróbował bym organoleptycznie wina truskawkowego dla pociechy lub z rozpaczy. Tylko z umiarem, bo skutek niepewny. Smacznego. P.S. A wino truskawkowe robi się w następujący sposób: do półlitrówki wlewa się ćwiartkę spirytusu 96 % (do nabycia w Biedronce) i ćwiartkę mikstury; pół na pół woda przegotowana i syrop truskawkowy (do nabycia jak wyżej). Spożywać natychmiast po sporządzeniu.


Na górę
Post: 23-12-2009 21:36 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Apple Film Production Sp. z o.o.."
Youtube sobie radzi z piractwem świetnie.

BTW. drugi raz obejrzałem i dalej podobają mi się tylko fragmenty... niektóre nawet bardzo - szczególnie szerokie ujęcia z muzyką w tle (choć scenarzysta chyba trochę z ich ilością przesadził). Ale całokształt taki sobie....
No i nie moge zrozumieć - dlaczego główna aktorka przez większość filmu występuje w koszuli nocnej?

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 24-12-2009 02:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
wiewiórka pisze:
.....obejrzeć go nie mogę :( . Mój odtwarzacz DVD nie czyta płyty....ot i sprawiedliwość!!!!

Tylko tej nie czyta ? Bo jeżeli nie radzi sobie tylko z formatem w którym jest zapisany film , to zawsze jest możliwość przerobienia na taki z którym sobie odtwarzacz poradzi .
Mówicie że w nocnej ... jakoś mnie nie ciągnie do filmów ale teraz chyba się skuszę :wink:


Na górę
Post: 24-12-2009 20:07 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
HM pisze:
mnie nie ciągnie do filmów ale teraz chyba się skuszę


Idź na ten film koniecznie, jest pewne ,że nie pożałujesz. Według mnie to jest niesamowicie ciekawy obraz z życia na BN w oczach choć doświadczonego ale chyba i załamanego niepowodzeniami twórcy.


Na górę
Post: 25-12-2009 08:45 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
figmar pisze:
Według mnie to jest niesamowicie ciekawy obraz z życia na BN w oczach choć doświadczonego ale chyba i załamanego niepowodzeniami twórcy.


Jabłoński się załamał? Toż Wino przed Janosikiem było kręcone :wink:

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 25-12-2009 09:42 
Offline

Rejestracja: 25-06-2007 07:08
Posty: 479
Lokalizacja: z Beskidu Niskiego
Film jak film - parę ciekawych scenek i ... nic więcej.

_________________
Kto mówi prawdę, ten niepokój wszczyna.

Cyprian Kamil Norwid


Na górę
Post: 25-12-2009 12:03 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Beskidnik pisze:
Film jak film - parę ciekawych scenek i ... nic więcej.


Dokładnie, trochę pięknych krajobrazów, dobrej muzyki. Ale i scenariusz cienki, i gra aktorów drewniana. Poza - oczywiście - Dziędzielem, ten to jak zwykle klasa.


Na górę
Post: 25-12-2009 13:50 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
gezeb pisze:
wiewiórka pisze:
.....obejrzeć go nie mogę :( . Mój odtwarzacz DVD nie czyta płyty....ot i sprawiedliwość!!!!

Tylko tej nie czyta ? Bo jeżeli nie radzi sobie tylko z formatem w którym jest zapisany film , to zawsze jest możliwość przerobienia na taki z którym sobie odtwarzacz poradzi .
Mówicie że w nocnej ... jakoś mnie nie ciągnie do filmów ale teraz chyba się skuszę :wink:


No właśnie tylko tej nie czyta :( .hmmmmm może i jest mozliwość przerobienia formatu w ,którym film jest zapisany,ale....jejku ja nie mam bladego pojęcia jak sie do tego zabrać :? Poproszę o podpowiedź techniczną, ale tak cobym sobie z tym poradziła :wink:


Na górę
Post: 25-12-2009 13:58 
Offline

Rejestracja: 16-07-2009 14:24
Posty: 49
z przepisu może i skorzystam dziekuję :wink:
Inne wątki.hmmm Zakapiorze nie do końca tak jest jak piszesz,ale może i troche racji masz.


Na górę
Post: 25-12-2009 14:05 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Wiewiórko, zawsze możesz zrobić na własny użytek kopię zakupionego filmu w dowolnym formacie (kopię zapasową). Np. używając programów DVD Decrypter i Auto Gordian Knot można z DVD zrobić divxa (obraz - avi, dźwięk - mp3). I nagrać później na płytkę. Sęk w tym, że nie wiadomo, czy Twój odtwarzacz DVD radzi sobie z divxami. A w ogóle komputer radzi sobie z tą płytką? Masz może kartę telewizyjną w kompie?


Na górę
Post: 25-12-2009 14:15 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Sorry, kartę graficzną z wyjściem TV, taka wystarczy.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl