Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 10:09

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 711 Następna
Autor Wiadomość
Post: 31-01-2010 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2010 16:26
Posty: 33
Lokalizacja: PRZYSŁUP,/NOWICA
BESKIDEK NIE UMIESZ JEŻDZIĆ I TYLE TO CO PISZESZ NA TEMAT PRĘDKOŚCI 40-50 NA ZIMÓWKACH TO ŚMIECH!!!!!!!!!! OŚMIESZASZ SIĘ I TYLE 100 NA ZIMÓWKACH TAK. PRZEWIÓZŁBYM CIĘ . A NA KOLCACH WIADO MO ŻE DA SIĘ WIĘCEJ. JAK ODBYWAŁ SIĘ PIERWSZY RAJD MAGURSKI, TO PUŻNIEJ W TELEWIZJI ORGANIZATORZY WYPOWIADALI SIĘ ŻE GDYBY NIE KOLCE TO KIEROWCY BY GRŻĘŻLI W ŚNIEGU I CIĘŻKA JAZDA BY BYŁA.. ŚMIECH!!! AHAHAHAHAHAHAAA NIE JEDEN KIEROWCA Z GOR JEST LEP SZY OD NIEJEDNEGO RAJDOWCA. TYLE W TEMACIE. FAJNIE ŻE NIE BĘDZIE RAJDU,....................


Na górę
Post: 31-01-2010 21:43 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
Panie Pawle nie wiem czy się śmiać czy płakać. Teraz jednak rozumiem dlaczego w Nowicy tak nie lubią rajdu skoro mają na miejscu takiego asa ,który lata swoją furą po wsi w zimie na zimówce 100/h. Pozostaje mi się cieszyć że przejeżdżając dzisiaj z Bielanki do Przysłupia nie nadjechaleś z przeciwka. Boję się myśleć co wyprawiasz latem??

Jako że ja nie umiem jeździć może udzielisz mi wskazówek -hamujesz lewą czy prawą nogą ? zakręty pokonujesz klasycznie czy po fińsku (oczywiście zimą)?? :)

Szerokiej drogi i gumowych drzew.

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 31-01-2010 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2010 16:26
Posty: 33
Lokalizacja: PRZYSŁUP,/NOWICA
Zero hamulca zimą. Tylko gaz-polecam. Ale tylko 40 km/h. Pozdrawiam

_________________
CZTERY PORY ROKU. ZIMA


Na górę
Post: 31-01-2010 22:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2010 16:26
Posty: 33
Lokalizacja: PRZYSŁUP,/NOWICA
Apropos techniki fińskiej.....może gdyby polscy kierowcy rajdowi ją stosowali, byli by najlepsi....ja zawsze jak podjeżdżam pod wzniesienie ,to przyśpieszam - bo na pewno dalej będzie tylko ..,,,prosta!!!! hehehehehe

_________________
CZTERY PORY ROKU. ZIMA


Na górę
Post: 31-01-2010 22:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2010 16:26
Posty: 33
Lokalizacja: PRZYSŁUP,/NOWICA
Tylko sekwencyjna.......wiadomo o co kaman i do kogo.....

_________________
CZTERY PORY ROKU. ZIMA


Na górę
Post: 01-02-2010 08:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Uwaga natury ogólnej a propos jazdy zimą w górach: od dwóch dni jest cyrk z podjeżdżaniem na Przysłup od przełęczy, znaczy utknęły tam po rowach (a to w miejscu gdzie podczas ostatniego rajdu magurskiego, któryś z rajdowców też wjechał do rowu i próbując wyjechać wymościł sobie rów sadzonkami jodły :evil: :shock: :!: , które wyrwał z pobliskiego lasu...) co najmniej 4 auta w ciągu tych dwóch dni, a i w samej Nowicy co najmniej 2 i mam takie wrażenie, że nawet niektórzy miejscowi zapomnieli co to zima, bo dawno nie było tyle śniegu, chociaż w porównaniu do tego co tu bywało, daleko jeszcze do prawdziwej zimy...

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 01-02-2010 08:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Pawle, dziękujemy, że przestałeś krzyczeć, teraz prośba, byś zbierał myśli do kupy i emitował je hurtem...

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Post: 01-02-2010 11:00 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
Tytuł tego wątku jest nie tylko radosny, ale coraz bardziej realny. Oby się sprawdził.


Na górę
Post: 01-02-2010 12:47 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
Tytuł tego wątku jest taki jak większosć na tym forum czyli nie tutejszy:(. Zdecydowana większość miejscowych jest za tym aby rajd wrócił i tak też się pewnie stanie,ale dopiero za rok :( . Wiem z dobrego źródła że odcinki specjalne będą omijać Nowicę więc Szymon i Paweł będą spać spokojniej, Pani miejscowa Warszawianka nie będzie płakać że jej Warszawscy goście są zaskoczeni że przyjechali do skansenu a tu cywilizacja , ludzie ,samochody i grożą że na przyszłosć nie przyjadą dudków zostawić.

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 01-02-2010 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
beskidek pisze:
Zdecydowana większość miejscowych jest za tym aby rajd wrócił

Mogę prosić o podstawę takiego stwierdzenia ? Jakieś źródło ?


Na górę
Post: 01-02-2010 13:27 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
Rozmowy z miejscowymi przy okazji poprzednich rajdów i innych okazjach (Ropa , Wysowa , Kunkowa, Regietów, Hańczowa , Skwirtne , Gładyszów - niestety o nazwiska i metryki nie dopytywałem) Komentarze na temat rajdu na innych forach i portalach internetowaych ( gorlice.info.pl , gorlice24.pl i innych na których swoje opinie wygłasza wiecej ludzie zamieszkujących tereny BN) Informacje prasowe , oświadczenia i działanie władz Powiatu, Miasta , Gmin - informacje od organizatora , który najlepiej wie gdzie są przychylnie przyjmowani a gdzie ktoś protestuje i tutaj Nowica i miejscowo -warszawska "biznesłumen" stanowi wyjątek. Oczywiście nie wszystkim się rajdy podobają i tak jest na całym świecie - ale na całym świecie też dokładnie wiedzą ze taka impreza ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Gezeb - poszukaj opinii na temat rajdów samochodowych (płaskich) poza tym forum i portalem a moze Twoje spojrzenie na tą dyscypline będzie bardziej obiektywne.

Gezeb wiem też z dobrego źródła ze Jasło bardzo chętnie przejęło by rajd od Gorlic gdyby pojawiła się taka możliwość. Moje dobre źródło jest blisko związane z organizatorami rajdu.

Pozdro :)

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 01-02-2010 13:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
beskidek pisze:
. Gezeb - poszukaj opinii na temat rajdów samochodowych (płaskich) poza tym forum i portalem a moze Twoje spojrzenie na tą dyscypline będzie bardziej obiektywne.

A jakie jest moje spojrzenie :?:
Bo ja po to czytam ten wątek , by sobie właśnie wyrobić opinię . Dlatego pytałem o źródło , jakoś
bardziej docierają fakty ... a tena razie są przeciw organizowaniu .


Ostatnio zmieniony 01-02-2010 13:39 przez gezeb, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 01-02-2010 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31-05-2007 16:55
Posty: 642
Lokalizacja: Gdańsk
beskidek pisze:
wiem też z dobrego źródła ze Jasło bardzo chętnie przejęło by rajd od Gorlic gdyby pojawiła się taka możliwość.

no to szykuje się nam Rajd Magurski "szlakami" Magurskiego Parku Narodowego :cry:

_________________
"Swięty Mikołaju, opowiedz jak to było, jakie pieśni śpiewano, gdzie się pasły konie"


Na górę
Post: 01-02-2010 13:38 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
podejrzewam że takie jak większości

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 01-02-2010 13:41 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
as - a to ciekawe, musisz wiedzieć coś więcej niż organizator skoro znasz już ewentualne trasy i ich zmiany, napisz coś więcej.

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 711 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl