Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 05:40

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21-09-2004 19:38 
Offline

Rejestracja: 21-09-2004 19:22
Posty: 40
Lokalizacja: W-wa
Czy ktos wie co sie dzieje z betonowym bunkrem na rynku w Jasliskach?
W maju dowiedzialem sie od tubylca ze inwestor dostal zgode na rozbiorke starego i budowe nowego "ratusza" o ile zchowa bryle bryle i uzyje iles tam oryginalnego lamanego kamienia na sciany. Oczywicie powstal wspolczesny budynek z oknam na dachu. Podobno nadzor budowlany albo inny konserwator ("panowie z Krakowa") wstrzymal dalsze prace ale od tego czasu tam nie bylem.


Na górę
Post: 22-09-2004 19:01 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Adampio pisze:
Czy ktos wie co sie dzieje z betonowym bunkrem na rynku w Jasliskach?


Hm...sprawa jest ciekawsza niż sie spodziewałem. Rozmawiałem dzisiaj z kilkoma mieszkańcami Jaślisk...i szczerze mówiąc wole poszukiwać powodu postawienia daszku blaszanego nad figurą w Ożennej niż dowiadywać sie co sie stało z Ratuszem w Jaśliskach. Tak to jest jak władza, pieniądze i wpływy zachodzą na siebie.

Faktycznie stary Ratusz rozebrano, na jego miejsce postawiono budynek z cegły klinkierowej....który kompletnie nie ma nic wspólnego z dawna bryłą Ratusza.
Właścicielem jest jeden z urzędników wysokiego szczebla gminy Dukla...i gdy tylko usłyszał moje pytanie o Ratusz...rzucił słuchawką.

Od innych mieszkańców Jaślisk, dowiedziałem się (ale jest to tzw poczta pantoflowa - nie potwierdzona), ze ma tam powstać bądź market spożywczo przemysłowy, bądź restaiuracja z duża salą bądź entrum usługowe. :?

Szczerze mówiąc, tematu nadal drążyć nie będę... nie to mnie w Beskidzie Niskim interesuje.

Bartek Wadas


Na górę
Post: 22-09-2004 21:40 
Bartek Wadas pisze:
Szczerze mówiąc, tematu nadal drążyć nie będę... nie to mnie w Beskidzie Niskim interesuje.Bartek Wadas


Jaaasne :!: Po co się denerwować jak wszystko jest cacy-cacy :evil:
a tak nawiasem co cię w BN intresuje :mrgreen: ?

Cytuj:
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi ?"


To najlepsza piosenka na dzisiejszy wieczór. :lol:


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl