Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 23-04-2024 12:49

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20-04-2007 19:58 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
quote z Forum MW "Sprawy regulaminowe i nie tylko
Wszystko co związane z portalem beskid-niski.pl. Propozycje, uwagi, opinie, skargi, zażalenia"

hm... pomyłka, czy celowy zabieg "marketingowy"?

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-04-2007 20:13 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Nieudolna kopia.

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-04-2007 15:23 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Dziś zapewne część uczestników forum otrzymała list od jednego z byłych uczestników forum.

Po kilku zapytaniach zapewniam, że:
- nikomu nie udostępniłem bazy adresów mailowych (są one ogólnie dostępne)
- mnie również nie podoba się podpieranie "beskid-niski.pl"

Bartek Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-04-2007 15:56 
Offline

Rejestracja: 02-12-2005 15:10
Posty: 325
Lokalizacja: Krosno
Chyba skorzystał z opcji PW, więc nie ma mowy o udostępnianiu bazy danych.


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-04-2007 16:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
Nie musiał z PW i tak nie zrobił po prostu w sekcji użytkownicy są adresy oczywiście kto wpisał przy rejstracji konta -kto nie wpisał tego adres ma tylko
Bartek.


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-04-2007 20:32 
Offline

Rejestracja: 02-12-2005 15:10
Posty: 325
Lokalizacja: Krosno
Więc ja akurat dostałem przez PW, sygnowane jako bartek@beskid-niski.pl :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-04-2007 21:01 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
mail z info o prywatnej wiadomości dostłeś od Bartka - bo wszystkie powiadomienia z forum idą z tego adresu. Ale PW jest sygnowana przez Marka Widurka, przez niego podpisana, i wysłana z jego konta.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 24-04-2007 23:27 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Bartek Wadas pisze:
- mnie również nie podoba się podpieranie "beskid-niski.pl"


No cóż, jestem matematykiem.
Niech liczby odpowiedzą, kto kim się podpiera. W wątku pt. Bibliografia Zachodnigalicyjskich Cmentarzy Wojennych v.3.0
http://www.beskid-niski.pl/forum/viewto ... &start=105
napisałem:

Marek Widurek pisze:
Krótkie podsumowanie na godz. 2.12 dnia 31.03.2007r.

Wszystkich postów na forum: 6740
Postów moich: 428 (i wystarczy)

Temat bibliografii pojawił się w pięciu wątkach:

Bibliografia Zachodnigalicyjskich Cmentarzy Wojennych v.3.0
13422 wyświetleń,
Jeszcze raz Bibliografia Zachodnigalicyjskich Cmentarzy W.
8505 wyświetleń,
Najnowsza Bibliografia Zachodniogalicyjskich Cmentarzy Woj.
7423 wyświetleń.
O Zachodniogalicyjskich Cmentarzach Wojennych inaczej (w dziale
Turystyka, pieszo, rowerem i na nnartach)
3296 wyświetleń
Razem 34356 wyświetleń.

Marek Widurek
- dołączył się do Forum 17 września 2004r. (forum powstało 16 września
- odłączył się 31 marca 2007r.

Założył 42 wątki (ok 6% wszystkich)
pzdr.


Pozdrawiam was wszystkich. I nie zapraszam nigdzie, bo Wielki Brat i Uruloki zabraniają. Jesteście dorośli i sami dokonujecie wyborów.

Ps.
Bartku!
Jeśli uważasz, że podpieram się Twoją Stroną, to usuń z niej moją Bibliografię.
Jeśli naprawdę tak uważasz...

Ja tego nie chciałem, prosiłem o ukrócenie chamstwa na Twoim Forum.
To Ty dokonałeś wyboru.

_________________
Znajdź dom w Beskidzie: http://beskid-niski24.pl
Pomóżmy Pawłowi - rzeźbiarzowi z Beskidu Niskiego: http://draganowa.info/Galerie%20zdjec/g ... magamy.htm


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-04-2007 05:55 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Cóż znowu pleciesz kolego ?! Czy ja mogę zabraniać komukolwiek zakładać nowe fora czy się wypowiadać gdziekolwiek ? Bredzisz. Nie moje małpy, nie mój cyrk :lol:

Jeśli jednak o mnie chodzi to nie mam zamiaru pisać o cmentarzach gdzie indziej gdyż to tutaj na forum beskid-niski.pl zrodziło sie wiele cennych inicjatyw dotyczących cmentarzy a część z nich przyjęła realną formę. To dzięki dyskusjom toczonym na TYM forum w latach 2006 - 2007 wstąpiło do Stowarzyszenia Aktywnej Ochrony Cmentarzy kilka osób które zaczęły natychmiast coś konkretnego robić. To na TYM forum toczą sie obecnie najbardziej merytoryczne dyskusje dotyczące zachodniogalicyjskich cmentarzy. I wreszcie TO forum nie wpychało mi się nachalnie do skrzynki pocztowej. Nie widzę więc potrzeby mnożenia bytów i "rozmieniania się na drobne" w temacie cmentarzy na innych forach. co więcej - nie widzę nawet potrzeby założenia swojego forum...

Skoro nie umiałeś dyskutować (a od tego jest forum) i nigdy nie potrafiłeś odróżnić ataku personalnego od dyskusji merytorycznej to może dobrze że założyłeś sobie swój własny "cyrk". Każdą dyskusję TUTAJ godzącą w twoje osobiste poglądy na temat cmentarzy traktowałeś jako "chamstwo".
Przy czym jednocześnie produkowałeś różne ankiety których celem nie była merytoryczna dyskusja a zwykłe waśnie personalne i które miały osmieszać twoich kontrdyskutantów.

Co zaś do twojej pracy bibliograficznej to wybacz - dla mnie na przykład dawno już zmieniła się w zupełnie nieprzejrzysty śmietnik do którego wrzucasz cokowiek na zasadzie - byle więcej. Alleluja i do przodu. Wolę miast przedzierania się przez pokazane tam publikacje (które czasem na temat cmentarzy wojennych w Galicj zawierają zaledwie wzmianki, lub nawet wcale takich informacji nie zawierają) przeczytać kilka fachowych, konkretnych publikacji i na ich bibliografiach oprzeć plany co do dalszej lektury. Owo "przedzieranie" było dla mnie zawsze męczące, choć znam sie troszkę na temacie cmentarzy. Zwracałem na to wielokrotnie uwagę że dla kogoś o mniejszej wiedzy może to być jeszcze większa męka...

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
Post: 25-04-2007 08:29 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Marek Widurek pisze:
Jeśli uważasz, że podpieram się Twoją Stroną,


Proponuję przeczytać post napisany kilka linijek wyżej przez Wojtka HM Przez długi czas niezrozumiałym było dla mnie co oznacza powołanie się na beskid-niski.pl na Twoim forum...
No ale widzę, że to już zostało usunięte.

Każdy ma prawo do wysyłania PW ale mnie niestety uderzyła kolejna próba wywołania konfliktu

Bartek

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-04-2007 11:30 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
moje 3 grosze wyciagniete z bibliografii z forum MW:

XII. LINKI DO STRON WWW:
Strony w całości lub w dużej części poświęcone zachodniogalicyjskim cmentarzom wojennym z I wojny światowej:
2. www.beskid-niski.pl Strona Bartka Wadasa, na której gościmy. Wszystko o Beskidzie-Niskim. Duży dział o Zachodniogalicyjskich Cmentarzach Wojennych – szczególnie tych beskidzkich. No i Forum. TO FORUM! [pogr.-pazuzu]


Ostatnio zmieniony 26-04-2007 11:43 przez pazuzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł: Oświadczenie
Post: 25-04-2007 22:52 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Ponieważ zrobiono ze mnie w tym wątku złodzieja i plagiatora oświadczam co następuje:

1. Forum dyskusyjne "Forum Beskidników" zamieszczone pod adresem: http://forum.pomoc24.net.pl jest moją prywatną własnością zakupioną
za moje pieniądze a wzory rozwiązań, kolorystyka i inne szczegóły techniczne nie mają nic wspólnego z Forum "Sercu bliski Beskid Niski" bowiem są wspólne dla wszystkich rozwiązań tej technologii i można je znaleźć i zakupić tu: http://www.phpbb.com/downloads/.
2. Zawartość merytoryczna "Forum Beskidników" ( http://forum.pomoc24.net.pl) stanowi wyłącznie moją własność intelektualną oraz uczestników Forum Beskidników. Składają się na nią Bibliografia Zachodniogalicyjskich Cmentarzy Wojennych (mojego autorstwa), zdjęcia i filmy mojego autorstwa.
3. Zastrzegam sobie podjęcie kroków prawnych wobec osób, które zarzucają mi kradzież oraz plagiat.
4. Od właściciela strony www.beskid-niski.pl żądam pozostawienia w/w oświadczenia na tym Forum i usunięcia szkalujących mnie treści; zaniechania publikowania treści szkalujących mnie i zawierających nieprawdziwe informacje na mój temat.

Draganowa 25.04.2007r.
Marek Widurek

_________________
Znajdź dom w Beskidzie: http://beskid-niski24.pl
Pomóżmy Pawłowi - rzeźbiarzowi z Beskidu Niskiego: http://draganowa.info/Galerie%20zdjec/g ... magamy.htm


Ostatnio zmieniony 26-04-2007 08:01 przez Marek Widurek, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: 25-04-2007 23:38 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Post użytkownika "Marek Widurek" Wysłany: 25-04-2007 23:54 został usunięty przez Administratora z powodów regulaminowych

Bartłomiej Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 26-04-2007 00:07 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Marek Widurek pisze:
4. Od właściciela strony www.beskid-niski.pl żądam pozostawienia w/w oświadczenia na tym Forum i usunięcia szkalujących mnie treści; zaniechania publikowania treści szkalujących mnie i zawierających nieprawdziwe informacje na mój temat.
Marek Widurek

_________________
Znajdź dom w Beskidzie: http://beskid-niski24.pl
Pomóżmy Pawłowi - rzeźbiarzowi z Beskidu Niskiego: http://draganowa.info/Galerie%20zdjec/g ... magamy.htm


Na górę
Post: 26-04-2007 00:15 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Post użytkownika "Marek Widurek" Wysłany: 26-04-2007 01:10 został usunięty przez Administratora z powodów regulaminowych.


Bartłomiej Wadas

A teraz idę spać i nie ma już zamiaru dziś jak przedszkolanka pilnowac co Marek Widurek wpisze, komu pogrozi lub kogo opisze.
Zobaczymy co sie stanie przez noc.

Jednocześnie proszę innych uczestników forum o nie odpisywanie na prowokacyjne posty.

Dobranoc

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl