Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 26-04-2024 20:02

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24-06-2005 20:11 
Witam,
jadę jutro na niewielki (kilkugodzinny :wink: ) objazd po cmentarzach wojennych w rejonie Pogórza Ciężkowickiego (konkretnie okolice masywu Wału, Lubinki - podjazd od Siemiechowa, okolice Pleśnej, okolice Słonej Góry , okolice Tuchowa, pasmo Brzanki i powrót przez Olszyny - Ołpiny do Gorlic). Jak kto ma ochotę to mam wolne miejsca - maksymalnie 2 (jazda maluchem to oczywiście dodatkowa oprócz oglądania cmentarzy atrakcja :wink: ). Reszta szczegółów do uzgodnienia pod mejlem cmentarze@gorlice.net.pl do jutra (czyli soboty) maksymalnie do 11- tej (trza się wyspać :wink: ). W ramach wycieczki można będzie wysłuchać "opowieści dziwnej treści" o cmentarzach na przykład jak to Szczepkowski Jan wstydził się zrealizowanych projektów - potworków, albo kto naprawdę jest autorem projektu cmentarza "legionowego" w Łowczówku i dlaczego "legionowego" napisałem w cudzysłowie...


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 24-06-2005 22:41 
Uruloki szkoda, że nie napisałeś tego wcześniej, chętnie bym skorzystał z propozycji tejże wycieczki (choć nie wiem, czy byś mnie wziął ze sobą :wink: ). Szczególnie interesowały by mnie te opowieści dziwnej treści, bo jeśli idzie o cmentarze o których wspominasz, to ostatnio miałem także okazję - w czasie obchodów tarnowskich 90-tej rocznicy bitwy gorlickiej - pozwiedzać tamte okolice i cmentarze tam znajdujące się.
Ale może kiedyś jeszcze będziesz organizował taką wycieczkę, to może wtedy się zabiorę.
Pozdrawiam darek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 24-06-2005 22:50 
Ja jutro jestem w Tarnowie na tzw.weselu...ale spać będę w okolicach Zakliczyna...więc z zaproszenia nie skorzystam...ale na kilka cmentarzy na pewno pojadę

Bartek


Na górę
   
Post: 25-06-2005 07:08 
Cytuj:
Uruloki szkoda, że nie napisałeś tego wcześniej, chętnie bym skorzystał z propozycji tejże wycieczki (choć nie wiem, czy byś mnie wziął ze sobą ).


Jako się rzekło, można zgłaszać się do 11-tej.

Cytuj:
Ale może kiedyś jeszcze będziesz organizował taką wycieczkę, to może wtedy się zabiorę.


W tym roku to już ostani wypad w okolice Tarnowa, no chyba że będzie jakaś uroczystość poświęcenia odnowionego obiektu...


Na górę
   
 Tytuł: Ale jazda
Post: 25-06-2005 08:19 
Hmm...
Rejon Pogórza Ciężkowickiego maluchem- estremalnie powiadasz.
I jeszcze te niesamowite opowieści.
To się wpisałeś w moje plano-marzenia.
Tylko dlaczego ja mieszkam tak daleko od klimatycznych Gorlic ?
Fajnych odwiedzin... no i napisz o swoich wrażeniach....

Pozdrawiam
Karol


Na górę
   
Post: 27-06-2005 00:16 
Bartek Wadas. pisze:
Ja jutro jestem w Tarnowie

Bartek


No i powróciłem z Tarnowa. Przebywającym w tym mieście polecam odwiedziny Muzeum Miejskiego na Rynku gdzie są dwie wystawy:
-90 lecie bitwy gorlickiej
-cmentarze wojenne.
Poza tym...do nabycia jest ciągle "Drogomir"

Bartek


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl