Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 20:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26-10-2006 19:08 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Słuchajcie... do spotknia został miesiąc, chyba najwyższy czas podjąć wiążące decyzje.

termin znamy. 25-26 XI 2006.

Co do lokalizacji, proponuje zostać przy Nieznajowej. sprawdzona, klimatyczna, trochę na uboczu i wszyscy się zmieszczą. Dla osób, spragnionych większego komfortu spania - 40 min. dalej jest
"schronisko" w Radocynie.

Co Wy na to?

II SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW BESKIDU NISKIEGO - NIEZNAJOWA 25-26 XI 2006

chyba brzmi nieżle...
Vlad, może być?

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 30-10-2006 12:58 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Mimo zaproszenia z Zawadki (za które serdecznie dziękuję) pozostała tylko Nieznajowa.

Termin spotkania: 25-26 XI
Nieznajowa.


bw

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 01-11-2006 12:28 
Offline

Rejestracja: 06-01-2005 15:36
Posty: 2
Cześć wszystkim miłośnikom.
No i stało sie, jak pech to pech. Kiedy pisałem do Bartka że spotkanie (to II) tylko nie 18-19 bo jedziemy do Truskawca na andrzejki przewodnickie, to miałem nadzieję że spotkanie w Nieznajowej odbedzie sie w kolejny wekend. No i mam ten termin, tyle że wyjazd na Ukrainę został przesunięty na ten właśnie termin. A ja sie nie rozerwę. Wiec wszystkich was gorąco pozdrawiam i życzę wspaniałej atmosfery podczas biesiady.
Jan Beskidnik. :evil:


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 02-11-2006 00:38 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
A ja oczywiscie za !!!! :D Kwestie od ktorej otwarta chata bedzie podam w najblizszym terminie.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 05-11-2006 02:32 
Offline

Rejestracja: 21-09-2004 19:22
Posty: 40
Lokalizacja: W-wa
Panowie, mam pytanie techniczne na okolicznosc dojazdu samochodowego i sporych opadow sniegu? Inaczej, gdzie najlatwiej zostawic samochod aby spokojnie dotrzec na spotkanie a potem niezawodnie wrocic do domu?
Rostajne ?
Radocyna?
Wołowiec?
Krzywa/Jasionka?
Tylko w Radocynie jest parking ale chyba najmniejsza szanse ze bedzie odgarnieta droga?
W Wolowcu wiecej chalup czyli moze jakis plug przyjedzie ale moze byc szklana gora (problem szczegolnie przy powrocie) ale i najblizej.
Do Rostajnego chyba najlatwiej dojechac ale gdzie zostawic auto i czy sie przejdzie zimą po resztkach rozmytego mostu?


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 07-11-2006 12:57 
Offline

Rejestracja: 25-10-2005 07:12
Posty: 3
Lokalizacja: kraków
Adampio pisze:
Panowie, mam pytanie techniczne na okolicznosc dojazdu samochodowego i sporych opadow sniegu? Inaczej, gdzie najlatwiej zostawic samochod aby spokojnie dotrzec na spotkanie a potem niezawodnie wrocic do domu?

niezawodnie to jeszcze Zdynia jest, droga odśnieżana a i granica blisko (napoje) ;-) tyle że do chaty dalej
Rozstajne wydaje sie najwygodniejsze, i nie ma problemów z przejściem przy "byłym" mostku ;-)
i witaj Piotrze ;-) nawet nie pytam czy samochód zmieniłeś...
btw - wybieram się z krakowa, mam ze trzy miejsca wolne
pzdr
jacek

_________________
... być bogatym nierobem zapomnianym w górach..


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 07-11-2006 21:31 
Offline

Rejestracja: 03-11-2005 00:59
Posty: 548
Lokalizacja: STOLICA małopolski ;-)
O rany! BĘDZIESZ?! ALe fajnie. No jak nie po 11ym, to może przynajmniej 25go się wkońcu obaczym.


Pozdrawiam!


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl