Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 10:35

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21-02-2008 21:01 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
wiem że nie wiele tu o BN i ludności zamieszkującej te tereny ale chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego co tu wyczytałem , im więcej tym lepiej , obiecuje że nie będę tego w żaden sposób komentował a chętnie poczytam - bo napewno wielu z Was wie o wiele wiecej na ten temat niż ja

z góry wielkie dzięki

http://

PS ; mam prawdziwą nadzieje że i HM się udzieli choć napewno nie chce mieć ze mną i moimi postami nic wspólnego


Na górę
 
Post: 21-02-2008 23:03 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Powyższy temat został zamknięty jako nie mający związku z tematyką strony.

Dyskusje na temat stosunków polsko-ukraińskich na Wołyniu polecam toczyć stronach internetowych traktujących o tych bolesnych problemach.

www.beskid-niski.pl nie jest miejscem na przytaczanie stron internetowych nawołujących do nierzetelnego traktowania historii.
Niech wytłumaczeniem mojego postępowania będzie tytuł wyciętego artykułu "sk......wiele z UPA"

Całą odpowiedzianość za ten akt cenzury biorę na siebie i nie pozwolę by w kontekście zbliżających się konsultacji społecznych we wsiach powiatu gorlickiego dotyczących podwójnego nazewnictwa tak manipulować problemem dążenia Łemków do uznania własnej odrębności

Bartłomiej Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl