Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 20:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07-10-2015 09:33 
Offline

Rejestracja: 19-08-2008 16:26
Posty: 47
Witam
Mam nadzieję, że post nie zostanie skasowany ale muszę się podzielić opinią z weekendu.
Byliśmy "Pod Chyrową", 3 noclegi w grupie 20 osobowej. Szczerze polecam miejsce.
Czyściutko, tanio 30zł/nocleg z pościelą, na miejscu jedzenie, kuchnia wyposażona jak normalna kuchnia więc jak ktoś chce to może sam sobie organizować żarcie tylko pamiętajcie, że do sklepu od noclegu jest ze 3km.
Szef czyli Andrzej Zatorski dysponuje własnym busem. Wywoził nas albo przywoził po koszcie benzyny !
Dzięki temu zrobiliśmy kawał BN, nie musieliśmy się ograniczać do pętli. Przy okazji - nad Chyrową jest zmieniony przebieg czerwonego wg. mnie na gorsze, i żółtego na lepsze. Kupcie sobie najnowsze mapy BN jakby co.
W ogóle, wg. mnie to szef jest największa wartością tego miejsca, święta cierpliwość, zawsze ma czas , we wszystkim pomoże.
Absolutnie polecam
ps.i taka ciekawostka na koniec, w kuchni działa Pani Ludmiła, warto pogadać , startowała na IO w Seulu w maratonie.


Na górę
Post: 07-10-2015 15:22 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Ludmiła nadal biega. Nie na igrzyskach, nie w Seulu, ale na okolicznych zawodach


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl