Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 20:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07-07-2014 06:56 
Offline

Rejestracja: 07-07-2014 06:52
Posty: 1
Wróciłam właśnie z weekendu w Beskidzie Niskim. Zatrzymaliśmy się w dopiero co otwartej agroturystyce „Malowane wierchy” w Gładyszowie (przy drodze na Krzywą, drugi dom za cerkiewką). Dom ładnie i gustownie urządzony, w wysokim standardzie, jak w niezłym hotelu (ale ceny jak najbardziej agroturystyczne). Przestronne jasne pokoje z sosnowymi meblami, łazienkami i śnieżnobiałymi ręcznikami, do dyspozycji gości świetnie wyposażona kuchnia i salonik z kominkiem i telewizorem. Darmowa kawa, herbata i miód z pobliskiej pasieki, a za dodatkową opłata można dostać śniadanie czy inny posiłek. Gospodarze przemili i bardzo przejęci swoją nową rolą, gotowi gościom nieba przychylić. Piękne widoki z okien, cisza i spokój. Bardzo nam się podobało i mogę z czystym sumieniem polecić.


Na górę
Post: 31-07-2014 20:15 
Offline

Rejestracja: 31-07-2014 19:30
Posty: 1
Szukałem noclegu w Beskidzie Niskim i natknąłem się na ten wątek, przedzwoniłem i zrobiłem rezerwacje, miłe zaskoczenie gdy zawitałem do Malowanych, wszystko nowe, gustownie wykończone, gospodarze mili, wieczorem odpocząć można przesiadując na balkonie przy piwku z widokiem na górki czy też przed domem. Na śniadanie dostałem miejscowy ser, mleko i miód z pobliskiej pasieki, polecam ta miejscówkę.
Do zobaczenia na szlaku


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl