Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 18:19

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-12-2005 09:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-09-2004 09:16
Posty: 211
Lokalizacja: Chorzów
Wybieram się w pierwszej połowie lutego na przejscie kursanckie w Beskidzie Niskim, zaczynam planować trasę. Pasowałby nam pierwszy nocleg w rejonie Krempnej. Znalazłam taki obiekt: schronisko "Stajnia Rumak" w Kotani 33 miejsca noclegowe, cena noclegu 11 zł. BArdzo by nam to odpowiadało. Ale czy ktoś mógłby mi udzielić bliższych informacji o tym obiekcie ?
Chcodzi o to czy rzeczywiscie jest tam tak fajnie jak to wygląda z Internetu.

Drugi obiekt o którym proszę o informacje to prywatne schronisko w Chyrowej (dawny PTSM). Nie umiem nigdzie znaleźć ceny noclegu w tamtym obiekcie, a zanim zadzwonię wolałabym wiedzieć.

Pozdrowienia.

Basia


Na górę
Post: 30-12-2005 10:10 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Basia Z. pisze:
Wybieram się w pierwszej połowie lutego na przejscie kursanckie w Beskidzie Niskim, zaczynam planować trasę. Pasowałby nam pierwszy nocleg w rejonie Krempnej. Znalazłam taki obiekt: schronisko "Stajnia Rumak" w Kotani 33 miejsca noclegowe, cena noclegu 11 zł. BArdzo by nam to odpowiadało. Ale czy ktoś mógłby mi udzielić bliższych informacji o tym obiekcie ?
Chcodzi o to czy rzeczywiscie jest tam tak fajnie jak to wygląda z Internetu.

Drugi obiekt o którym proszę o informacje to prywatne schronisko w Chyrowej (dawny PTSM). Nie umiem nigdzie znaleźć ceny noclegu w tamtym obiekcie, a zanim zadzwonię wolałabym wiedzieć.

Pozdrowienia.

Basia


Polecam "Stajnię Rumak" Warunki bardzo przyzwoite ale większą wartością są właściciele p. Mielczarkowie. Wspaniali ludzie, sercem oddani Beskidowi. "Kursanci" się wiele, wiele dowiedzą.
Zresztą zobacz opinie o tym obiekcie

http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/noclegi&ID=47

Obiekt w Hyrowej według opinii jest również wart polecenia. Ceny oscylowały na poziomie 15-20 zł ale jednak musisz to potwierdzić ponieważ są to informacje z drugiej ręki.

Bartek


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl