Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 12:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-08-2005 20:02 
Muszę, właściwie to nie muszę, ale bardzo chcę podzielić się z Wami z wrażeniami z mojego dwutygodniowego urlopu spędzonego w Tylawie. Już po raz drugi z rzędu w tym roku wyladowaliśmy na polu namiotowym u Państwa Michalakow. Tym razem z rowerkami, gdyż w ubiegłym roku stwierdziliśmy, że jest tyle miejsc do zobaczenia, że na piechotkę nie da rady wszystkich oblecieć. Jako baza wypadowa to miejsce jest idealne. Tym bardziej, że mozna śmiało na polu zostawić bezpiecznie cały majdan i wyruszyć na całodzienną wędrówkę. Gospodarze maja cały czas oko na pozostawiony "dobytek", więc jest to b. ważny aspekt dla "namiotowców"stacjonarnych, którzy nie chodzą z worami na plecach. Poza tym atmosfera zaprawdę rodzinna. Można liczyć na "wysuszenie" (tegorocznego lata było to kilkakrotnie niezbędne) a nawet w razie "awarii" tj. przemoczenia namiotu na nocleg w zaadoptowanym do tego celu "pokoiku" mieszczącego się przy budyneczku sanitarnym. Poza tym mleczko prosto od krowy, świeże jajka , konik hucuł dla chętnych do przejażdżki konnej. No i najważniejsze: ceny-2zł od osoby, 2zł od namiotu i 3 zł od samochodu, 3 zł za ciepły prysznic. Dla osób unikających tłoku i hałasu- idealne miejsce. Piszę o tym wszystkim, bo obiecałam Pani Joasi,że będę polecała to miejsce wszystkim przyjaciołom i znajomym, a za takich uważam Was, którzy tak jak ja kochacie BN.


Na górę
   
Post: 08-09-2005 00:22 
wyladowalem tam przypadkowo z moimi maluchami 8'2005
super atmosfera, zadnych burd pijackich itd; eleganckie miejsca pod ognisko, pare szalasow, slawojki przesypywane codziennie wapnem i pyszne mleko od gospodarzy
warte polecenia bo rzadko takie zjawisko mozna w BN zobaczyc


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl