Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 16-04-2024 13:08

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-07-2005 19:52 
Offline

Rejestracja: 06-01-2005 16:20
Posty: 42
No właśnie, może ktoś już sprawdził jak to wygląda na miejscu, bo w zeszłe wakacje na miejscu okazało się, że PTSM w Bodakach jest remontowany a Radocyna nie działa. W Foluszu też nigdy nie spałem.


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-07-2005 20:04 
W Foluszu PTSM na pewno działa...a o reszcie nie wiem. Pozdrawiam


Na górę
   
Post: 27-07-2005 23:29 
Turysta pisze:
No właśnie, może ktoś już sprawdził jak to wygląda na miejscu, bo w zeszłe wakacje na miejscu okazało się, że PTSM w Bodakach jest remontowanya Radocyna nie działa. W Foluszu też nigdy nie spałem.

W Radocynie nawet jak nie działa baza można się przespać mając własny namiot, nie ma problemu placu jest aż nadto. A nawet mając go, a nie rozbijając też da się przenocować. Przynajmniej tak było początkiem czerwca, kiedy nawet namiotu nie rozbijaliśmy, bo budka bazy była otwarta. I dzięki Wam za to dobrzy ludzie z SKPG Kraków, bo w nocy przeszła taka ulewa, że popłynelibyśmy Wisłoką razem z namiotem aż do Jasła. Fakt, że to miasto w którym mieszkamy, ale szczęśliwie nie musieliśmy zmagać się z żywiołem, choć kajak i kapoki mieliśmy ze sobą. :D :) :wink:

Z kolei we Foluszu, gdyby nawet PTSM nie działało (choć działa), to zawsze można przespać się na przestanku autobusowym, jest tak duży, że nawet kilkuosobowa grupa będzie zadowolona :) :) :) .

Również pozdrawiam jak przedmówczyni b


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 28-07-2005 18:22 
Offline

Rejestracja: 06-01-2005 16:20
Posty: 42
Na razie dzięki za odpowiedzi, ale najbardziej rozpala mnie żądza nocowania w Bodakach , bo rok temu się nie dało :D Telefonując nikt nie podnosi słuchawki w porach kiedy powinni być. Ogólnie to za kilka dni jadę w BN, więc czekam...


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-08-2005 10:23 
Offline

Rejestracja: 06-01-2005 16:20
Posty: 42
W Bodakach jest otwarty PTSM, ale wpuszczają tylko grupy!! Pojedynczych turystów nie wpuszczają bo "im się nie opłaca" i kierują do jakiegoś gospodarstwa agro.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-08-2005 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2004 20:50
Posty: 43
Radocyna działa.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-12-2005 13:22 
radocyna jest zasypana...
podobno 27-go ma byc odsniezona droga do jasionki.
pozdrawiam z czarnego (ze strychu)


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl