Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 18:08

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna
Autor Wiadomość
Post: 29-10-2012 10:40 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Jedna informacja.
Nie dysponujemy pokojami dwuosobowymi.
Pokoje są czteroosobowe lub większe. Część pokoi jest z łazienkami.
Nie przyjmujemy rezerwacji na konkretne pokoje, gości będziemy rozlokowywać na miejscu.

Oczywiście, o ile to będzie możliwe wg klucza:
Kobiety i osoby starsze mają pierwszeństwo do pokoi "bardziej luksusowych" czyli z łazienkami.
Goście deklarujący chęć spania we własnym śpiworze i goście przyjeżdżający tylko na jedną noc - większe sale.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 09-11-2012 09:55 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Proponuję Wam małą zabawę na spotkanie MBN.
Będąc w lecie w Radocynie w jednej ze znajdujących się tam piwniczek odłożyłem do leżakowania .5 napitku ;) Aby tę piwniczkę odnaleźć trzeba mieć wsp. GPS a one są następującą zagadką:
oznacz cyfry z krzyża pańszczyźnianego na rozstaju dróg koło hotelu jako A B C D
oznacz cyfry z roku śmierci/zaginięcia gajowego (pomnik przy hotelu) jako E F G H
oznacz cyfry znad wejścia do szkoły jako I J K L

Wsp. są następujące (pod każdą literę podstawić odpowiednią cyfrę, jeśli są działania to wykonać):
N GC (L-A)(J-L)' (F-H)(L+A).(H-E)"
E (F-K)(B-H) (J-K)(D-H)' (H-G)(B-I).(C-B)"

Procenty są schowane zaraz przy wejściu do piwniczki po lewej stronie - nie ma potrzeby wchodzić, tym bardziej że jest to niebezpieczne (kamienie mogą się zawalić). Jeszcze wskazówka - trzymajcie się lewego brzegu Wisłoki.
Mam nadzieję że będzie odpowiednio schłodzona do spożycia ;)
P.S. Miarki nie dołączyłem :-(


Na górę
Post: 09-11-2012 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
Bardzo fajny pomysł z tą zagadką. Czy w związku z tym plan wycieczki podczas spotkania MBN się zmieni? Jeszcze pytanie odnośnie motywatora - czy ten napitek to wysokoprocentowy? :)

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 09-11-2012 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2012 13:27
Posty: 12
Lokalizacja: Reda
A może w piątek do Radocyny, a w sobotę w dolinę Sidławy (z zawartością piwniczki)?

pozdrawiam


Na górę
Post: 09-11-2012 14:23 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
To miało być uatrakcyjnienie wycieczki ale coś mi się pomieszało i myślałem, że spotkanie ma być w Radocynie i stąd to miejsce ukrycia.
Napitek niezamarzający, odległość z miejsca ukrycia do miejsca spotkania powinna pozwolić na wywietrzenie % ;)
LIRB pisze:
A może w piątek do Radocyny, a w sobotę w dolinę Sidławy (z zawartością piwniczki)?

Też dobry pomysł, choć ja na razie nie określam się, a i tak Długie czeka i nie wiem co z tym będzie :roll:


Na górę
Post: 09-11-2012 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
W piątek załatwilibyśmy Długie, a uatrakcyjnienie wycieczki sobotniej trzeba przenieść w okolice Beskidka lub w inne miejsce bliżej Zdynii:)

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 09-11-2012 20:41 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Tak czy tak do piwniczki trzeba iść, bo lepszej okazji chyba szybko nie będzie.
A zagadka jest do rozwiązania :D :D , jeśli się to odwlecze to za jakiś czas nie będzie po co tam iść.


Na górę
Post: 10-11-2012 08:10 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
No zagadka jest tak pomyślana by szukając potrzebnych danych do uzyskania współrzędnych prowadziła bliżej do celu. Mimo wszystko od hotelu jest to ok. 3km i trzeba mieć to na uwadze pod względem czasowym.
Co do dokończenia spraw w Długim - wszystko zależy od Szymona czy będzie miał czas na piątek. Mi by to bardziej pasowało pod względem "rozgrzeszenia" mojej nieobecności przy pracach przy kapliczce bo w piątek i tak nie mógłbym być. Jeśli prace przełożone byłyby na sobotę to miałbym dylemat ale raczej skłaniał bym się ku poświęceniu czasu na wycieczkę (z góry przepraszam za moją nieobecność w Długim ale na sporym "głodzie chodzenia" jestem) z tym, że zrobiłbym trasę z Ługu przez dolinę Sidławy, Regietów na Jaworzynę (tam próbowałbym dołączyć do głównej grupy i zabrać ich na kamień poświęcony jelonkowi) a później powrót do ośrodka z grupą. Jak już pisałem, trasa ma ponad 15km więc będę startował wczesniej niż główna grupa, kto będzie miał ochotę może się dołączyć. Szczegóły i tak do ustalenia na parę dni przed terminem bo wszystko zalezne jest od pogody.


Na górę
Post: 10-11-2012 21:02 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Dlugi pisze:
... zrobiłbym trasę z Ługu przez dolinę Sidławy, Regietów na Jaworzynę (tam próbowałbym dołączyć do głównej grupy i zabrać ich na kamień poświęcony jelonkowi) a później powrót do ośrodka z grupą. Jak już pisałem, trasa ma ponad 15km więc będę startował wczesniej niż główna grupa, kto będzie miał ochotę może się dołączyć. Szczegóły i tak do ustalenia na parę dni przed terminem bo wszystko zalezne jest od pogody.


O ile wcześniej planujesz wyjście od grupy głównej, i ile w sumie miała by wynosić długość wycieczki?
Jestem zainteresowany tym "śladem" i chciałbym wcześniej dograć dojazd na miejsce.


Na górę
Post: 11-11-2012 17:29 
Offline

Rejestracja: 12-11-2011 20:41
Posty: 3
Lokalizacja: Piwniczna Zdrój
Będę jechał na spotkanie do Zdyni z Nowego Sącza, jeżeli ktoś dysponuje wolnym miejscem w samochodzie to proszę o wiadomość, chętnie skorzystam z możliwości ;)

Łukasz

_________________
Ukash


Na górę
Post: 12-11-2012 07:58 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Różnica w km mojej trasy w stosunku do trasy głównej grupy wynosi ok. 3-4km licząc z Ługu do szczytu Jaworzyny więc myślę, że wystarczyło by wyruszyć jak już się rozwidni czyli ok. 7. Dało by to wystarczająco czasu aby zrobić dłuższą trasę, odwiedzić cmentarze i po wdrapaniu sie na Jaworzynę poczekać na główną grupę.
Cała "moja" trasa miała by w najdłuższym wariancie (Zdynia) ok. 15-17km, zależy jeszcze na ile będzie błądzenia podczas przemieszczania z Jaworzyny w kierunku Ługu i co po drodze jeszcze się "zrobi" - czy z Jaworzyny będzie się schodzić w dolinę Sidławy czy przejdzie na Zdynię - ten odcinek już trzymałbym się głównej grupy.
Ale i tak wszystko zależy od pogody...


Na górę
Post: 12-11-2012 09:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
Długi, chętnie pójdę "Twoją" trasą. Pewnie finalne ustalenia zrobimy na miejscu.
Pozdrawiam
Lukasz

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 12-11-2012 14:48 
Offline

Rejestracja: 29-11-2009 18:04
Posty: 23
jest na fb wydarzenie????


Na górę
Post: 12-11-2012 15:05 
Offline

Rejestracja: 29-11-2009 18:04
Posty: 23
juz znalazlem light))))))


Na górę
Post: 12-11-2012 18:54 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
A pogoda zapowiada się raczej optymistycznie, jak na tę porę roku :)
http://www.pogodynka.pl/polska/zdynia_uscie-gorlickie


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl