Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 16:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26-03-2015 20:42 
Offline

Rejestracja: 02-11-2014 18:37
Posty: 1
Witam
Jestem nowy na forum choć dośc aktywnie go czytałem ale nie znalazłem na nim jak ogólnie w googlach konkretnych
pomysłów na turystykę po BN motocyklem.
Nie myślę tutaj o jakichś motocyklach terenowych tylko o spokojne wyprawy turystykiem ( cichym i niezbyt szybkim ).


Na górę
Post: 27-03-2015 13:27 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Gorod pisze:
Witam
Jestem nowy na forum choć dośc aktywnie go czytałem ale nie znalazłem na nim jak ogólnie w googlach konkretnych
pomysłów na turystykę po BN motocyklem.
Nie myślę tutaj o jakichś motocyklach terenowych tylko o spokojne wyprawy turystykiem ( cichym i niezbyt szybkim ).


No to Ci dam konkretny pomysł.

Przyjeżdżasz do upatrzonej miejscowości (ja przyjeżdżam zwykle moim BMW do Wysowej), zostawiasz motocykl, kask i stosowne łachy w bezpiecznym miejscu, wyciągasz z kufrów ferszalunek turystyczny, przebierasz się z motocyklisty w turystę i idziesz w drogę, o motocyklu zapomniawszy. Po tygodniu albo dwóch wracasz i postępujesz j/w, tylko na odwrót.


Na górę
Post: 27-03-2015 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Albo przeszukujesz w Internetach kluby/stowarzyszenia motocyklowe, i sprawdzasz, kto w podobnym terminie jedzie w tamtym kierunku. Wędrówki i zwiedzanie już wg. uznania.

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 28-03-2015 20:30 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Alan pisze:
Albo przeszukujesz w Internetach kluby/stowarzyszenia motocyklowe, i sprawdzasz, kto w podobnym terminie jedzie w tamtym kierunku. Wędrówki i zwiedzanie już wg. uznania.


'Kluby i stowarzyszenia' motocyklowe mają inne sprawy na głowie, i po prawdzie człek rozsądny od tych akurat spraw trzyma się z daleka.
http://www.radiator-mototurystyka.pl/32 ... -czechach/

(w Czechach Charlie pokazał zębiska, ale na Słowacji wydaje się, HA są obecnie jednak górą)

Na szczęście tematyka ta w BN jeszcze nie do dotarła - zawieszenie by tym gościom i tak na tutejszych drogach siadło. Tu trzeba BMW albo wueski.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl