Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 11:13

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08-08-2014 14:11 
Offline

Rejestracja: 08-08-2014 14:04
Posty: 1
Witajcie,
za dwa tygodnie zawitam ponownie w Beskid Niski. Zastanawiam się nad tym, czy zrobienie pętli z Wysowej do Radocyny i z powrotem jest możliwe w ciągu jednego dnia? Sprawdzałam to na dwóch portalach - szlaki.net.pl mówią mi, że nie ma opcji, bo to wycieczka na ponad 10h, mapa-turystyczna.pl twierdzi, że wycieczka zajmie trochę ponad 9h, więc teoretycznie byłoby to do zrobienia. Znacie lepiej te tereny, więc może jesteście w stanie powiedzieć mi czy planowanie takiej trasy ma sens. Wiem, że w Radocynie jest gdzie nocować, ale wolałabym załatwić to w ciągu jednego dnia.


Na górę
Post: 08-08-2014 15:08 
Offline

Rejestracja: 19-12-2007 23:47
Posty: 1371
Lokalizacja: Jasło
cynn pisze:
Zastanawiam się nad tym, czy zrobienie pętli z Wysowej do Radocyny i z powrotem jest możliwe w ciągu jednego dnia?

Na rowerze spokojnie :wink: .

Rozumiem jednak, że chcesz to zrobić pieszo... Nie znając Twoich możliwości kondycyjnych i trasy jaką chcesz przejść trudno doradzać, ale... Wg mnie będzie to nie lada gonitwa. Najkrótszą drogą, a więc szlakiem granicznym do Koniecznej i dalej żółtym do Radocyny jest ok. 20 km, więc z powrotem ok. 40 km. Idąc średnio 4 km/h to wyjdzie ok. 10 godzin czystego marszu, dodając odpoczynki + posiłki, będzie się zwiększać. Więc jest to do zrobienia, tylko zawsze trzeba spytać się po co? Jeśli dla wyczynu chcesz sobie coś udowodnić, to spróbować możesz. Natomiast na zwiedzanie po drodze ciekawych miejsc i obiektów będzie mało czasu.

_________________
Szlaki Beskidu Niskiego i nie tylko...: http://www.beskid-niski-pogorze.pl
Konfederacja barska w regionie: http://www.beskid-niski-pogorze.pl/konf ... barska.php


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl