Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 21:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5
Autor Wiadomość
Post: 18-04-2014 23:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Możesz go np. przechować u mnie też. Mieszkam w Gorlicach, tyle, że nie w centrum. Jeśli Cię to interesuje, odezwij się na priv, podam adres i nr telefonu. Oczywiście opłat żadnych nie żądam :) a rower powinien bezpiecznie przetrwać w moim garażu.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 04-05-2014 12:53 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
No i po wyprawie :-)
Teraz rozumiem dlaczego Beskid Niski jest bliski sercu....
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zaplanować trasę oraz Samotniczkowi i Beskidtur za propozycję zostawienia roweru :-)
poniżej opiszę w krótkich słowach gdzie byłem - może komuś się przyda. W razie potrzeby mogę udzielić więcej info.
1. Wola Piotrowa-Szczawne-Rzepedka. Spokojjny dzionek na rozgrzewkę. Nocleg na Rzepedce. W nocy jakiś jeleń wydzierał się w sąsiedztwie.
2. Rzepedka-wyciąg w Przyybyszowie-Wola Piotrowa--Tokarnia-Wisłok-Moszczaniec-Jasiel.
Wjazd na Tokarnię po drodze gruntowej od strony Woli Piotrowej był ok. W Moszczańcu nie ma juz sklepu. W Jasielu byłem sam i było super, choć padał deszcz w drugiej połowie dnia i przez całą noc..
3. Jasiel-Jaśliska-Wola Niżna-Polany Surowiczne-Puławy-Wisłoczek. Piekny dzionek, choć po drodze z polan surowicznych do Puław była walka z błotem po całonocnym deszczu. W środku walki z wodą i błotem złapałem do tego wszystkiego gumę....ale i tak było super :-). W bazie w Wisłoczku byłem sam.
4. Wisłoczek-Królik P-Jaśliska-Lipowiec-Czeremcha-Tylawa-Smereczne-Ropianka. Z Wisłoczka drogą gruntową na górę do Królika-fajna droga z widokami. Na trasie konnej z Lipowca do Tylawy dużo błota, do tego jeszcze zgubiłem się i straciłem trochę czasu. Dolina Smerecznego piękna po prostu. Ze Smerecznego skręcilłem do chatki w Ropiance. Nocowałem sam obok chatki. Hitem Ropianki są pięknie śpiewające ptaki :-).
5. Ropianka-Olchowiec-Polany-Myscowa-Desznica-Kotań-Krempna-Żydowskie. Fajny dzionek, z Polan do Myscoowej przejechałem żółtym szlakiem rowerowym-piekne widoczki tam są. Sakwy zostawiłem w wiacie pod Wysokim i na kulminację wjechałem na rowerze. widok z górki piękny... no i ten zjazd..... w wiacie byłem sam.
6. Żydowskie-Ożenna-Bardejov-Konieczna-Radocyna. Droga do Ożennej koło Ciechani-pięknie i spokojnie. Sam Bardejov to piękne miasteczko. Dużo pedałowania, ale było warto.
7. Radoocyna-Lipna-Zdynia-Przysłup-Wolica-Oderne-Uście-Skwirtne-Kwiatoń-Regetów. Piekna trasa, piękne i spokojne dolinki,
8. Regetów-trawers Rotundy-Zdynia-Czarne-Jasionka-Wołowiec-Nieznajowa-Świątkowe-Krempna-Ropianka. Kolejny piekny dzionek, szczególnie dolina Czarnego no i oczywiście trasa z Wołowca do Nieznajowej :-). Jeszcze jeden nocleg w Ropiance. tym razem nie byłem sam, ale tez było ok. No i te śpiewające ptaszki...
9. Spokojna traska do Dukli, tam zostawiłem rower i pojechalem autobusem po auto.

Ogólnie piękny tydzień - chyba zajrzę tam jeszcze raz w wakacje z synem, ale pieszo.
jeszcze raz dziekuję za pomoc i
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 04-05-2014 14:46 
Offline

Rejestracja: 22-05-2007 18:48
Posty: 245
Lokalizacja: KRK
Może jakieś zdjęcia ???? :-)

pzdr. C.

_________________
Carolla


Na górę
Post: 05-05-2014 15:08 
Offline

Rejestracja: 02-12-2009 21:42
Posty: 462
Lokalizacja: Gorlice
Gratulacje! Czekamy na foto relacje z rocznym opoznieniem :D

_________________
Jeśli czcić chcecie poległych bohaterów / Podarujcie swe serca ziemi, która ich kryje.
Inskrypcja cmentarza nr 59 Przysłup


Na górę
Post: 06-05-2014 08:42 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
Dzisiaj jade popływac na kajcie-sprubuje jutro
pozdrawiam trolik


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl