Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 25-04-2024 16:27

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: 09-02-2013 20:55 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
Na razie udalo mi sie "wyrzezbic" pierwsze 3 dni.
Wyglada na to, ze zaczne na wschodzie: bede mial krocej do domu przy powrocie. Prosze o komentarze i uwagi.
1. Dzien
Przyjazd ok 17 do Nowosielec (Nowosielc?). Krotka trasa ok 20 km: Nowosielce-Pielnia-Nowotaniec-Odrzechowa-Jezioro Sieniawskie i nocleg gdzies nad jeziorem.
2. Dzien
Trasa 40-60 km w zaleznosci od tego czy bede zjezdzal z glownej trasy. Jezioro S.-Wroblik K.-Targowiska-Iwonicz-Iwonicz Z-Bałucianka-Krolik P-Wisloczek (baza studencka).
3. Dzien
Trasa ok 50 km. Wisloczek-Bukowsko-Wola Piotrowa-Wislok Wielki-Moszczaniec-Rezerwat w Jasielu

Taki mam na razie wstepny plan. Jak widac nie sa to za dlugie przejazdy, ale mam zamiar zjezdzac gdzie sie tylko da. W zeszlym roku wlasciwie "przebieglem" przez BN i teraz chce to nadrobic..:-)

pozdrawiam i czekam na sugestie :-)
trolik


Na górę
Post: 10-02-2013 13:14 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
trolik pisze:
Na razie udalo mi sie "wyrzezbic" pierwsze 3 dni.
Wyglada na to, ze zaczne na wschodzie: bede mial krocej do domu przy powrocie. Prosze o komentarze i uwagi.
1. Dzien
Przyjazd ok 17 do Nowosielec (Nowosielc?). Krotka trasa ok 20 km: Nowosielce-Pielnia-Nowotaniec-Odrzechowa-Jezioro Sieniawskie i nocleg gdzies nad jeziorem.
2. Dzien
Trasa 40-60 km w zaleznosci od tego czy bede zjezdzal z glownej trasy. Jezioro S.-Wroblik K.-Targowiska-Iwonicz-Iwonicz Z-Bałucianka-Krolik P-Wisloczek (baza studencka).
3. Dzien
Trasa ok 50 km. Wisloczek-Bukowsko-Wola Piotrowa-Wislok Wielki-Moszczaniec-Rezerwat w Jasielu

Taki mam na razie wstepny plan. Jak widac nie sa to za dlugie przejazdy, ale mam zamiar zjezdzac gdzie sie tylko da. W zeszlym roku wlasciwie "przebieglem" przez BN i teraz chce to nadrobic..:-)

pozdrawiam i czekam na sugestie :-)
trolik


4. Dzien
Trasa ok 60 km. Jasiel-Zawadka Rymanowska-Dukla-Zyndranowa-Olchowiec.
5. Dzien
Trasa ok 45 km. Olchowiec-Polany-Myscowa-Katy-Swiatkowa Wlk-Bartne (Przejade ze swiatkowej do Bartnego...??)
6. ODPOCZYNEK
7. Dzien
Trasa ok 45km. Bartne-Wolowiec-Nieznajowa-Swiatkowa Mala-Krempna-Zydowskie-nocleg w okolicy Ciechani.
8. Dzien
Trasa 45 km. Ciechania-Ozenna-Nizna Polianka-Bardejow-Konieczna-Radocyna.

Na razie mam tyle. Prosilbym o "reality check" jesli ktos jezdzil tymi trasami. Probuje liczyc kilometry, ale one nie oddadza trudow na trasie...wiec bylbym wdzieczny za pomoc.
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 10-02-2013 23:19 
Offline

Rejestracja: 22-02-2012 21:04
Posty: 8
Naplanowałeś :) Ja preferuję metodę przysiadania do mapy każdego wieczora/poranka i podejmowania decyzji na bieżąco.
Zasadniczo dobrze znam tylko zachodni BN, wschodnią część do tej pory pokonałem tylko przestrzałem.

Z zachodu mogę Ci polecić trasę od cmentarza wojskowego na przełęczy Małastowskiej w stronę Nowicy, Odernego i Kunkowej.
Szczególnie Kunkowa i Nowica zapadły mi w pamięć - a tak jakoś...przez psy. Jeden na szynie (straszne), a drugi prawie mnie zeżarł bo wlazłem na czyjeś podwórko.
Zalew Klimkówka - zobaczyć trzeba, ale jak to powiedziała starsza Pani z Wysowej - "tam nic nie majo" :)


Na górę
Post: 10-02-2013 23:36 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
c1ach pisze:
Naplanowałeś :) Ja preferuję metodę przysiadania do mapy każdego wieczora/poranka i podejmowania decyzji na bieżąco.
Zasadniczo dobrze znam tylko zachodni BN, wschodnią część do tej pory pokonałem tylko przestrzałem.

Z zachodu mogę Ci polecić trasę od cmentarza wojskowego na przełęczy Małastowskiej w stronę Nowicy, Odernego i Kunkowej.
Szczególnie Kunkowa i Nowica zapadły mi w pamięć - a tak jakoś...przez psy. Jeden na szynie (straszne), a drugi prawie mnie zeżarł bo wlazłem na czyjeś podwórko.
Zalew Klimkówka - zobaczyć trzeba, ale jak to powiedziała starsza Pani z Wysowej - "tam nic nie majo" :)


Jakbym nie mial planu to nie byloby co zmieniac...:-) Poza tym dla mnie planowanie to tez przyjemnosc wiec nie chce sie jej pozbawiac. Nad zalew tez chce zajechac - w nagrode bedzie nocleg...
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 11-02-2013 03:29 
Offline

Rejestracja: 10-07-2010 12:50
Posty: 280
Lokalizacja: Kraków
Hmm... Strasznie kręta i zygzakowata jest Twa droga do celu, no ale wynikałoby z tego ze sama droga jest celem :)

Z jakiej mapy/materiałów korzystasz planując trasę? (ja polecam BN wydawnictwa Compass 1:50000, najlepsza chyba z dostępnych) Kilka twoich pomysłów wydaje mi się, powiedzmy, odważnych, jeśli pamiętać Twoją wcześniejszą deklarację że nie zamierzasz "zdobywać szczytów wąskimi ścieżkami." Kilka uwag,które oczywiście traktuj jako głos człowieka z boku: do niczego nie zamierzam Cię przekonywać ani do niczego zniechęcać. Zastrzegam też, że terenów z pierwszych 2 dni Twojej marszruty w większości na rowerze nie zjeździłem.
trolik pisze:
2. Dzien
Trasa 40-60 km w zaleznosci od tego czy bede zjezdzal z glownej trasy. Jezioro S.-Wroblik K.-Targowiska-Iwonicz-Iwonicz Z-Bałucianka-Krolik P-Wisloczek (baza studencka).

Nie czaję do końca zapuszczania się aż pod Miejsce Piastowe. Przejazd Bałucianka - Królik P - Wisłoczek nieoznaczonymi drożynami/ścieżkami przez grzbiety górskie na koniec dnia - zapewne wykonalne, choć może zdawać się ambitne. :)
trolik pisze:
3. Dzien
Trasa ok 50 km. Wisloczek-Bukowsko-Wola Piotrowa-Wislok Wielki-Moszczaniec-Rezerwat w Jasielu

:?: którędy? Asfaltem przez Rudawkę Rymanowską, Pastwiska i Nowotaniec? W zasadzie powtarzasz tu lwią część trasy z pierwszego dnia. Przejazd Bukowsko - Wisłok Wielki, zapewne żółtym szlakiem skoro przez Wolę Piotrową to znów przecinanie w poprzek pasma Bukowicy, a więc znow "zdobywanie szczytów wąskimi ścieżkami." Wziąłbym ewentulnie tu pod uwagę czerwony szlak z Puław grzbietem pasma Bukowicy (choć leśny i bez widoków, no i na początku trzeba wspiąć się też kawałek w górę) lub zdecydowanie bardziej - przebicie się z Puław przez Wejnerówkę przełomami Wisłoka do Surowicy - przepiękne miejsca i o ile nie będzie akurat jakiejś powodzi - zupełnie wykonanle (choć wymagające). Nocleg na biwaku w Jasielu - koniecznie :D
trolik pisze:
4. Dzien
Trasa ok 60 km. Jasiel-Zawadka Rymanowska-Dukla-Zyndranowa-Olchowiec.

Po drodze z Jasiela koniecznie na liście umieść Jaśliska i cerkiew w Daliowej. A dalej... znów nie jarzę. Czy do Zawadki drogą przez las od Radowa, czy asfaltem tj. drogą 897 i 9? Ujeżdżanie w te i wewte 9-tką (najpierw do Dukli potem z powrotem do Zyndranowej) pośród tirów pędzących do/z Barwinka to IMHO kiepski pomysł. Może warto najpierw zaliczyć Zyndranową, potem pociągnąć do Dukli, i wtedy już nie wracać znów 9tką, tylko przez Teodorówkę (zdecydowanie lepiej niż drogą 993) do Iwli (można zobaczyć lokalną osobliwość, czyli wodospad na Iwelce) i przez Chyrową (cerkiew) do Olchowca. Jeśli koniecznie do Olchowca zaś chciałbyś dotrzeć żółtym szlakiem od Tylawy (warto, sam wcześniej polecałem, ale sam musiałbyś ocenić czy masz siłę na koniec dnia), to zawsze można wydłużyć trasę i z Chyrowej zjechać do Tylawy przez Mszanę (7 km zjazdu :) ) W tej wersji Zyndranową logicznie jest zostawić sobie właśnie na potem czyli byłoby to: Jasiel - Jaśliska - Zawadka - Dukla - Iwla - Chyrowa - Mszana - Tylawa - Zyndranowa - Tylawa - Olchowiec. Długi to intensywny byłby dzień, bo i wiele po drodze do zobaczenia. Być może warto rozważyć nocleg gdzieś wcześniej. Tym bardziej że jak się już jedzie przez Teodorówkę to kusi wyrwać na wzgórze Franków i nasycić oczy panoramą Beskidu Dukielskiego. (A pod Frankowem jest schronisko SKPB Warszawa).

trolik pisze:
5. Dzien
Przejade ze swiatkowej do Bartnego...??

Jeśli przez dolinę Świerzówki, to legalnie nie. Jak chwycą Cię strażnicy MPN-u to grozi Ci mandat. Zatrzymałbym się tu (szczególnie jakbyś skrócił dzień 4, a więc wydłużył dzień5) i przeplanował kolejne dni, szczególnie, że nocleg na dziko w okolicy Ciechani (dzień 7) to też kiepski pomysł z tego samego względu - to teren MPN, a ze wzdlędu na bliskość dyrekcji parku w Krempnej i samej, wielce przez park strzeżonej Ciechani, szansa na spotkanie strażników spora.

Ja bym proponował na dzień 6 zaliczenie Świątkowej Małej, Krempnej i Kotani a następnie relaksacyjną traskę przez Rozstajne do Radocyny. Tu odpoczywasz ile trzeba ("hotel" z dobrym żarciem i baza namiotowa) i zakładasz jednocześnie bazę do zrobienia w następnych dniach pętli Radocyna - Konieczna - Bardejov - N. Polianka - Ożenna,Grab (cmentarze wojenne z IWŚ i łemkowskie) - Wyszowatka - Długie-Radocyna, a następnie Radocyna - Nieznajowa -Wołowiec - Bartne - Bodaki - Małastów - Pętna - Krzywa - Czarne - Radocyna. Potem możesz ruszać dalej na zachód :)

Ot, garść uwag i pomysłow do rozważenia.


Na górę
Post: 11-02-2013 09:37 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 343
Cytuj:
nocleg na dziko w okolicy Ciechani (dzień 7) to też kiepski pomysł z tego samego względu - to teren MPN,


Potwierdzam - chycą. Mnie też chycili, choć przemykałem się chyłkiem i skrajem lasu, zasadzeni dobrze byli. Doliny tej Parkschutz broni nader zajadle i w miarę bezkarnie udało się ją przejechać tylko sowieckiemu korpusowi kawaleryjskiemu w czasie Operacji Dukielskiej, ale też z pewnymi stratami i nie na rowerach.


Na górę
Post: 11-02-2013 10:38 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Cytuj:
Przejazd Bałucianka - Królik P - Wisłoczek nieoznaczonymi drożynami/ścieżkami przez grzbiety górskie na koniec dnia - zapewne wykonalne, choć może zdawać się ambitne.

Ale ta cała trasa biegnie fajnym asfaltem przez las, albo wygodną szutrówką przez pola. Bez problemu i bez błądzenia, nawet po ciemku. (oczywiście KP traktuję jako skok w bok)

Cytuj:
Przejazd Bukowsko - Wisłok Wielki, zapewne żółtym szlakiem skoro przez Wolę Piotrową to znów przecinanie w poprzek pasma Bukowicy, a więc znow "zdobywanie szczytów wąskimi ścieżkami."

Tak samo - wygodna szeroka szutrówka na całej długości od Wisłoka do Woli P.


BTW. Trasa jest tak pokręcona i pokombinowana, że jak uda Ci się przejechać to co sobie zaplanowałeś, to do końca roku będzie Ci się w głowie kręciło ;)

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 11-02-2013 11:07 
Offline

Rejestracja: 10-07-2010 12:50
Posty: 280
Lokalizacja: Kraków
HM pisze:
Cytuj:
Przejazd Bałucianka - Królik P - Wisłoczek nieoznaczonymi drożynami/ścieżkami przez grzbiety górskie na koniec dnia - zapewne wykonalne, choć może zdawać się ambitne.

Ale ta cała trasa biegnie fajnym asfaltem przez las, albo wygodną szutrówką przez pola. Bez problemu i bez błądzenia, nawet po ciemku. (oczywiście KP traktuję jako skok w bok)

Cytuj:
Przejazd Bukowsko - Wisłok Wielki, zapewne żółtym szlakiem skoro przez Wolę Piotrową to znów przecinanie w poprzek pasma Bukowicy, a więc znow "zdobywanie szczytów wąskimi ścieżkami."

Tak samo - wygodna szeroka szutrówka na całej długości od Wisłoka do Woli P.


To i wątpliwości rozwiane :) Przełom Wisłoka niemniej jednak niezmiennie polecam.

turpin pisze:
Cytuj:
nocleg na dziko w okolicy Ciechani (dzień 7) to też kiepski pomysł z tego samego względu - to teren MPN,


Potwierdzam - chycą. Mnie też chycili, choć przemykałem się chyłkiem i skrajem lasu, zasadzeni dobrze byli. Doliny tej Parkschutz broni nader zajadle i w miarę bezkarnie udało się ją przejechać tylko sowieckiemu korpusowi kawaleryjskiemu w czasie Operacji Dukielskiej, ale też z pewnymi stratami i nie na rowerach.


Nie no, bez przesady :wink: Udało się to również innym, w tym niżej podpisanemu, no ale to było z 10 lat temu, a wtedy "Parkshutz" jeszcze tam tak nie operował(?) Teraz pewnie daliby skuteczny odpór nawet wspomnianemu 1 Korpusowi Kawalerii Gwardii :lol:


Na górę
Post: 11-02-2013 16:53 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
Panowie bardzo dziekuje za rady i sugestie! Siadam dalej do rzezbienia mapy:-)
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 11-02-2013 20:38 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
trolik pisze:
trolik pisze:
Na razie udalo mi sie "wyrzezbic" pierwsze 3 dni.
Wyglada na to, ze zaczne na wschodzie: bede mial krocej do domu przy powrocie. Prosze o komentarze i uwagi.
1. Dzien
Przyjazd ok 17 do Nowosielec (Nowosielc?). Krotka trasa ok 20 km: Nowosielce-Pielnia-Nowotaniec-Odrzechowa-Jezioro Sieniawskie i nocleg gdzies nad jeziorem.
2. Dzien
Trasa 40-60 km w zaleznosci od tego czy bede zjezdzal z glownej trasy. Jezioro S.-Wroblik K.-Targowiska-Iwonicz-Iwonicz Z-Bałucianka-Krolik P-Wisloczek (baza studencka).
3. Dzien
Trasa ok 50 km. Wisloczek-Bukowsko-Wola Piotrowa-Wislok Wielki-Moszczaniec-Rezerwat w Jasielu

Taki mam na razie wstepny plan. Jak widac nie sa to za dlugie przejazdy, ale mam zamiar zjezdzac gdzie sie tylko da. W zeszlym roku wlasciwie "przebieglem" przez BN i teraz chce to nadrobic..:-)

pozdrawiam i czekam na sugestie :-)
trolik


4. Dzien
Trasa ok 60 km. Jasiel-Zawadka Rymanowska-Dukla-Zyndranowa-Olchowiec.
5. Dzien
Trasa ok 45 km. Olchowiec-Polany-Myscowa-Katy-Swiatkowa Wlk-Bartne (Przejade ze swiatkowej do Bartnego...??)
6. ODPOCZYNEK
7. Dzien
Trasa ok 45km. Bartne-Wolowiec-Nieznajowa-Swiatkowa Mala-Krempna-Zydowskie-nocleg w okolicy Ciechani.
8. Dzien
Trasa 45 km. Ciechania-Ozenna-Nizna Polianka-Bardejow-Konieczna-Radocyna.

Na razie mam tyle. Prosilbym o "reality check" jesli ktos jezdzil tymi trasami. Probuje liczyc kilometry, ale one nie oddadza trudow na trasie...wiec bylbym wdzieczny za pomoc.
pozdrawiam trolik


Dni 1,2,3 pokrecone, ale pozostaja bez zmian. HM - dzieki za potwierdzenie ze odrobilem prace domowa:-). Prosty - staram sie stosowac do Twoich rad, gdyz są celne.

Mysle, ze dzien 4 moglby wygladac tak:
Trasa 45 km. Jasiel-Jasliska/Daliowa-Dukla (droga 9)-Teodorowka-Iwla-Chyrowa-Chatka w Ropiance. To bedzie juz 4 dzien pedalowanie wiec nie chce przeginac...

Dzien 5- ODPOCZYNEK...
ale tez trasa na lekko: Chatka-Olchowiec-Tylawa-Zyndranowa-Mszana-Chatka.

Ma to rece i nogi? Dalsze odcinki jutro bede rzezbil, bo trzeba sie dziecmi zajac..
Dzieki za info w sprawie Ciechani...na stronie MPN wyczytalem, ze mozna dostac zgode...na badania. Bede w Krempnej wiec moge tam zajsc i zapytac...bo pytanie nic nie kosztuje :-).
Aha - korzystam z mapy Compass, do tego przegladam strone BN, patrze na googla earth...staram sie jak moge :-)

dzieki z gory za pomoc
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 11-02-2013 21:16 
Offline

Rejestracja: 22-02-2012 21:04
Posty: 8
Jak będziesz w Jaśliskach, to warto wejść/wjechać na Piotrusia. Może z pół godziny walki w moim wypadku było pod górę, a klimat zacny.
Piszę Ci o tym, bo podjazd zaczyna się niemalże przy szosie w stronę Tylawy i generalnie łatwo tam trafić.
Ale to już wąska ścieżka :)


Na górę
Post: 11-02-2013 21:49 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
c1ach pisze:
Jak będziesz w Jaśliskach, to warto wejść/wjechać na Piotrusia. Może z pół godziny walki w moim wypadku było pod górę, a klimat zacny.
Piszę Ci o tym, bo podjazd zaczyna się niemalże przy szosie w stronę Tylawy i generalnie łatwo tam trafić.
Ale to już wąska ścieżka :)

Fajne :-)Zapisze w notatniku i zobaczymy czy pary w maszynie starczy...:-)
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 12-02-2013 01:51 
Offline

Rejestracja: 10-07-2010 12:50
Posty: 280
Lokalizacja: Kraków
trolik pisze:
Mysle, ze dzien 4 moglby wygladac tak:
Trasa 45 km. Jasiel-Jasliska/Daliowa-Dukla (droga 9)-Teodorowka-Iwla-Chyrowa-Chatka w Ropiance. To bedzie juz 4 dzien pedalowanie wiec nie chce przeginac...

Dzien 5- ODPOCZYNEK...
ale tez trasa na lekko: Chatka-Olchowiec-Tylawa-Zyndranowa-Mszana-Chatka.

Ma to rece i nogi?


Jak w reklamie ludwika - Nie mam uwag :wink:

Cytuj:
Dzieki za info w sprawie Ciechani...na stronie MPN wyczytalem, ze mozna dostac zgode...na badania. Bede w Krempnej wiec moge tam zajsc i zapytac...bo pytanie nic nie kosztuje :-).


Zapytaj. Jeden z uczestników forum pisał kiedyś że zadzwonił, grzecznie wyłuszczył sprawę i zgodę dostał. Na przejazd, nie na badania :) Było to co prawda za poprzedniego ś.p. dyrektora, ale i może teraz da się.

Wyjazd/wyjście na Piotrusia to jakieś 300m przewyższenia na odcinku 1,5 lub ok 3 km - w zależności którą ścieżkę w górę wybrać. Z 15 kg sakwami... przemyślałbym.


Na górę
Post: 12-02-2013 19:17 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013 22:57
Posty: 31
trolik pisze:
trolik pisze:
trolik pisze:
Na razie udalo mi sie "wyrzezbic" pierwsze 3 dni.
Wyglada na to, ze zaczne na wschodzie: bede mial krocej do domu przy powrocie. Prosze o komentarze i uwagi.
1. Dzien
Przyjazd ok 17 do Nowosielec (Nowosielc?). Krotka trasa ok 20 km: Nowosielce-Pielnia-Nowotaniec-Odrzechowa-Jezioro Sieniawskie i nocleg gdzies nad jeziorem.
2. Dzien
Trasa 40-60 km w zaleznosci od tego czy bede zjezdzal z glownej trasy. Jezioro S.-Wroblik K.-Targowiska-Iwonicz-Iwonicz Z-Bałucianka-Krolik P-Wisloczek (baza studencka).
3. Dzien
Trasa ok 50 km. Wisloczek-Bukowsko-Wola Piotrowa-Wislok Wielki-Moszczaniec-Rezerwat w Jasielu

Taki mam na razie wstepny plan. Jak widac nie sa to za dlugie przejazdy, ale mam zamiar zjezdzac gdzie sie tylko da. W zeszlym roku wlasciwie "przebieglem" przez BN i teraz chce to nadrobic..:-)

pozdrawiam i czekam na sugestie :-)
trolik


4. Dzien
Trasa ok 60 km. Jasiel-Zawadka Rymanowska-Dukla-Zyndranowa-Olchowiec.
5. Dzien
Trasa ok 45 km. Olchowiec-Polany-Myscowa-Katy-Swiatkowa Wlk-Bartne (Przejade ze swiatkowej do Bartnego...??)
6. ODPOCZYNEK
7. Dzien
Trasa ok 45km. Bartne-Wolowiec-Nieznajowa-Swiatkowa Mala-Krempna-Zydowskie-nocleg w okolicy Ciechani.
8. Dzien
Trasa 45 km. Ciechania-Ozenna-Nizna Polianka-Bardejow-Konieczna-Radocyna.

Na razie mam tyle. Prosilbym o "reality check" jesli ktos jezdzil tymi trasami. Probuje liczyc kilometry, ale one nie oddadza trudow na trasie...wiec bylbym wdzieczny za pomoc.
pozdrawiam trolik


Dni 1,2,3 pokrecone, ale pozostaja bez zmian. HM - dzieki za potwierdzenie ze odrobilem prace domowa:-). Prosty - staram sie stosowac do Twoich rad, gdyz są celne.

Mysle, ze dzien 4 moglby wygladac tak:
Trasa 45 km. Jasiel-Jasliska/Daliowa-Dukla (droga 9)-Teodorowka-Iwla-Chyrowa-Chatka w Ropiance. To bedzie juz 4 dzien pedalowanie wiec nie chce przeginac...

Dzien 5- ODPOCZYNEK...
ale tez trasa na lekko: Chatka-Olchowiec-Tylawa-Zyndranowa-Mszana-Chatka.

Ma to rece i nogi? Dalsze odcinki jutro bede rzezbil, bo trzeba sie dziecmi zajac..
Dzieki za info w sprawie Ciechani...na stronie MPN wyczytalem, ze mozna dostac zgode...na badania. Bede w Krempnej wiec moge tam zajsc i zapytac...bo pytanie nic nie kosztuje :-).
Aha - korzystam z mapy Compass, do tego przegladam strone BN, patrze na googla earth...staram sie jak moge :-)

dzieki z gory za pomoc
pozdrawiam trolik


Mam zamiar odwiedzic wszystkie miejsca sugerowane przez Prostego, ale mam zasade ze nie nocuje 2 razy w tym samym miejscu-chyba ze jest to dzien odpoczynku. Dlatego musialem wprowadzic troche modyfikacji.

Dzien 6.
Trasa 40 km. Chatka-Olchowiec-Polany-Myscowa-Katy-Skalnik-Desznica-Swiatkowe/ Kotan/Krempna-Nocleg w okolicy Zydowskiego(na mapie w rejonie Zydowskiego jest wiata-ma ktos wiedze w jakim jest stanie?)

Dzien 7.
Trasa 50 km. Zydowskie-Ozenna-Bardejov-Konieczna-Radocyna.

Dzien 8.
Trasa 50 km. Radocyna-Wyszowatka-Grab-Rozstajne-Nieznajowa-Wolowiec-Banica-Bartne-Bodaki.

Dzien 9.
Bodaki-Ropica-Sekowa-Owczary-Malastow-Petna-Krzywa-Nocleg w "fajnym miejscu".

Dzien 10. Odpoczynek w "fajnym miejscu"
Moze ktos polecic jakies "fajne miejsce" na te noclegi w obszarze zamknietym miejscowosciami Zdynia-Konieczna-Krzywa? Chcialbym spedzic dwa dni w ciszy, blisko wody i lasu. Na pewno sa tam jakies fajne miejsca kolo ktorych ktos kiedys przejezdzal...
Bede wdzieczny za sugestie:-)
pozdrawiam trolik


Na górę
Post: 13-02-2013 12:18 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Cytuj:
(na mapie w rejonie Zydowskiego jest wiata-ma ktos wiedze w jakim jest stanie?)

Jedna osoba się prześpi. Może trochę wiać, ale jest OK.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl