Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 25-04-2024 01:30

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19-09-2006 22:05 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Witaj Małgosiu :) Jest nas w Jasle i Warzycach grupka rowerzystow ktorzy jezdza na krotsze i dluzsze trasy, czesc na gorskich a czesc na turystycznych rowerach wiec nie ma problemu by sie dolonczyc. Staram sie informowac o wyjazdzch i trasach choc czasami zapominam :oops: ale mysle ze ty tez mozesz pisac o planowanych trasach to zawsze sie mozna dogadac. Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2006 19:44 
Offline

Rejestracja: 19-09-2006 18:18
Posty: 6
Witam! Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki! Strasznie fajnie, żałuję tylko,ze wcześniej nie napisałam, bo wakacje przeleciały. No ale teraz nastepne wakacje mi niestraszne, wiem,że nie będę się nudzić:) To takie smutne, jak sie ma ochote pojeźdźić, a nie ma z kim. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz wielkie dzięki! Mój nr gg:8238959, mail: mjedlinska@op.pl
Nawet założyłam post na tym forum i straszliwie sie cieszę,że nie pozostał bez echa. :D

_________________
MałgosiaJ


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-12-2006 00:31 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Witam i zapraszam na niedzielne rowerowanie. Trasa- Jasło-Dębowiec-Folusz-Magura-Bartne-Ropica G.-Sękowa-Wapienne-Rozdziele-Bednarka-Cieklin-Dębowiec-Jasło. Wyjazd z Jasła o 8.30 rano.
Zapraszam i pozdrawiam.


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-01-2007 19:49 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Witam jak nie bedzie padac jutro tj. sobota 6.01.07 to wyjezdzam rowerem do Nowicy, moze ktos lubi zima na rowerze to zapraszam na podlaczenie sie. Jade z przyczepka wiec raczej mnie widac :D Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-01-2007 23:17 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Pojechalem i wróciłem. Trasa: Jasło-Dębowiec-Bednarka-Rozdziele-Wapienne-Sękowa-Małastów-Przełęcz Małastowska-Przysłup-Nowica. Trasa jak na wiosnę tylko od przełęczy Małastowskiej do Przysłupia nie dało się jechac bo śniegowa breja. Jak tak dalej pójdzie z pogodą to trzeba będzie sprzedać narty i tylko rowerem jeździć. Święta w Nowicy były bardzo przyjemne. Pozdrawiam i zapraszam na przyszłość


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl