Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 17:45

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 02-04-2006 20:16 
Witam. Dzisiaj pierwsza dluzsza trasa rowerowa po zimie. Jaslo- N.Zmigrod- Iwla- Hyrowa- Olchowiec- Polany- Krempna- N.Zmigrod- Osiek- Debowiec- Jaslo. Powiem Wam ze cod miod, a odcinek Olchowiec- Polany zmusil mnie do przenoszenia roweru przez wode. Woda tylko do uda, ale dosc rwiacy nurt. Przez cala trase spotkalem tylko 1 rowerowca w Krempnej pod Lesna, gdzie mnie deszcz zagonil. Jezeli ktos jest zainteresowany, niedzielnymi wypadami na rowerze to zapraszam tutaj. Pozdrawiam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 02-04-2006 22:12 
Offline

Rejestracja: 03-11-2005 00:59
Posty: 548
Lokalizacja: STOLICA małopolski ;-)
Jak tylko naprawię swojego "rumaka" i będzie trochę cieplej i (dużo tych "i") będę mógł przyjechać na dłużej to pojeździmy.. :lol:


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-04-2006 10:01 
Naprawiaj Rysku naprawiaj, ja tez sie rozstaje ze swoim na dni kilka, bo dostanie nowy naped ale za to potem........... fiurggggggggggg i pojedziem


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 03-04-2006 10:02 
to bylem ja :)


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 20-04-2006 09:15 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Witam i zapraszam. Jutro bede sie przemieszczal rowerem na trasie Jaslo- Sanok, trasa jest jeszcze nie zatwierdzona wiec jezeli ktos by sie chcial zalapac to bardzo prosze :D . W niedziele bede wracal najprawdopodobniej przez Sieniawe- Rymanow Zdroj- Balucianke- Szklary- Daliowa- Trzciane- Dukle. Trasa orientacyjna bo na pewno glowna droga nie pojade :D . Chetnych zapraszam i pozdrawiam, mozna dolaczyc sie w kazdej chwili, jak cos to podam numer tel. Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-05-2006 18:33 
to wprawdzie watek z kwietnia,ale rowerowy :D
Dzis zrobilem mala rundke,z Wolowca ,przez Jasionke,Czarne do Radocyny,potem do Nieznajowej (kolo chatki kilka osob)i dolina Zawoi do Wolowca. Przyznam,ze nie widzialem takiej ilosci ludzi na rowerach co dzisiaj.Tydzien temu jechalem przez Swierzowa,na Magure Watkowska,wracalem przez Nieznajowa,spotkalem dwie osoby jadace ,za to dzis kilkanascie grup po kilka osob, a jeszcze wiecej pojedynczych rowerzystow.Oczywiscie pieszych turystow tez widzialem!!!!,ale to watek rowerowy.Duzo obcych rejestracji,wiec widac ze zrobil sie ruch na Beskidzkich szlakach,to pewnie zasluga dlugiego weekendu.

do zobaczenia na szlaku aleks44


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 11-05-2006 14:45 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
PROPOZYCJA :) jezeli ktos jest chetny to zapraszam w niedziele na wyjazd, rowerowy oczywiscie. Trasa do dogadania lecz moja propozycja to przejazd przez Nieznajowa, tam moze chwila posiadowy i dalej. Wyjezdzam kolo godziny 9 rano z Jasla w strone N. Zmigrodu. Mozna sie dolanczac albo w Jasle, powiedzmy na Energopalu, lub po drodze gdzie kto woli. Pozdrawiam.


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-05-2006 22:24 
chyba sie wybiore,jak co niedziele.Dzis przeczytalem ,ze w czerwcu odbedzie sie impreza rowerowa w Radocynie

http://www.gorlice.info.pl/imprezy/pikn ... wy_big.jpg

pozdr. aleks44


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 12-05-2006 00:06 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
No to zapraszam. Jak cos to podaje numer tel. w razie pytan lub ustalen bo jutro jade do Sanoka i jestem dopiero w sobote wieczorem. 505508769.


Na górę
 Tytuł:
Post: 12-05-2006 10:14 
juz sobie pojechalem hehe
bede mial gosci w niedziele,chyba ze ich wezme se soba.

pozdrawiam aleks


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 12-05-2006 13:32 
A u mnie mala zmiana planow, sie okazalo ze u mnie na uczelni juwenalia wiec nie mam zajec. Jade jutro rano i bede spal w Nieznajowej, czyli zapraszam na nocleg do chaty i jakies ognisko :D . Rano w niedziele kolo 9-10 wyjezdzam z Nieznajowej do Bardejova przez Radocyne, Lipna, Zdynie. Zapraszam i pozdrawiam.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 12-05-2006 13:33 
to bylem ja Wlodek, cos nie loguje


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 21-06-2006 09:27 
Kto chciałby się pościgać na rowerze, to może pojechać do Folusza na Grand Prix w rowerach górskich. Szczegóły w podanym niżej linku:
http://www.debowiec.pl/AKTUALNOSCI_plik ... 005_1.html


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 30-07-2006 22:33 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Powstal plan wyprawy na Krym rowerami na druga polowe sierpnia. Moze ktos ma wene na sakwy i przejazd przez Slowacje-Ukraine-Moldawie. Zapraszam


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-09-2006 18:24 
Offline

Rejestracja: 19-09-2006 18:18
Posty: 6
Witam! Jestem z Dębowca i traski rowerowe uwielbiam.Może nie jeżdże nie widomo ile i z niewiadomo jaka prędkoscią, ale nie jest tez ze mna tak najgorzej:) No ale mam problem, bo brakuje mi towarzystwa do wypraw, a sama nie czuję się za pewnie jeżdżąc po lesie... to chyba zrozumiałe do jakiegoś stopnia... Gdyby znalazł się ktoś, kto też szuka towarzystwa byłabym zachwycona. Trochę tylko żałuję,że teraz dopiero ów forum znalazłam, wakacje się kończa i jadę na studia... No ale moze przyszłe wakacje, albo jakis weekend? Byłoby fajnie! Pozdrawiam!

_________________
MałgosiaJ


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl