Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 08:16

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 16:35 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Słabo czytasz widać to forum Edi...

Zgoda na tym forum, poprawność poglądów - o czym ty gadasz ? W zasadzie nie było tutaj jeszcze jednomyślności nigdy.

Cytuj:
Stasiuk nie jest dla mnie wielkim pisarzem...

Dla mnie także o czym niejednokrotnie na tym forum pisałem - tym nie mniej wiem, że dla wielu użytkowników forum jest, dlatego tylko pomyślałem o nim jako o "wzorcu" do naśladownictwa... A przeklina po prostu jak każdy... I, tyle.

Problem polskiej kołtunerii polega na tym że jak jeden "***" to wypada wyrazić dezaprobatę ale jak wielki pisarz, to mu wolno a nawet jest to "fajne". Czy to nie urocze ?

Cytuj:
A ja tylko napisałem,że nie podoba mi sie słowo "***" wykrzyczane przad wejściem do cerkwi ,w innym miejscu moze być.Uprawianie seksu też by mi się nie podobało w tym miejscu,w innym może być.


Co za język Edi, co za język .... :wink: :lol:
No i nikt też nie wymaga od ciebie krzyczenia "***" przed wejściem do cerkwi jeśli chciałbyś pomóc NGK Magurycz i uczestniczyć w pracach. Nie jest to obowiązkowe jeśli dobrze zrozumiałem wypowiedź Szymona :lol: Podobnie jeśli chciałbyś im pomóc nikt nie będzie zmuszał do "uprawiania seksu" w miejscu sakralnym :lol: Pisząc te słowa mam nadzieję że z tym seksem to tylko taki przkład - figura retoryczna a nie to co widziałeś na własne oczy :wink: :lol:

Cytuj:
A Jarku Surowiczny, to co napisałeś to ironia dość niskich lotów.

A mnie wręcz przeciwnie - bardzo się to podobało. Wyobraziłem sobie to jako scenkę z kabaretu. Kadr tak jak opisał go Jarek (zachód, chmury, cerkiew zbliża się deszcz) Dialogi także w porządku. Tylko jeszcze dodałbym postaciom takie małe skrzydełka aniołków, jakie daje się postaciom w jasełkach. Takie małe jak dwie dłonie, mniej więcej, zrobione z gęsich piór, lub lepiej całych skrzydełek, umocowane na wysokości łopatek za pomocą dwu białych gumek od majtek krzyżujących się z przodu. :lol:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 18:20 
Chyba mi szkoda czasu na takie gadanie i boję sie,że ta wymiana zdań nie miałoby końca.Każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie.Ja rezydnuje,bo szkoda miejsca na tym forum.Pozdrawiam myślących inaczej :wink:
PS Niestety nie mogę skorzystać z zaproszenia do prac z Magurycz,bo jestem chory"na stałe"a to wyklucza pracę fizyczną.
No i seksu nie było :lol: Szkoda,nie?


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 18-10-2005 09:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Dopiero teraz zrozumiałem kogo dotknęły tak przekleństwa wykrzyczane przeze mnie osobiście - w grę wchodzą dwie osoby. Przyznaję, że niezręcznie mi do tej pory, co nie zmienia faktu, że (w zależności od osoby, która poczuła się dotknięta): nie zwykłem fotografować obcych ludzi nie zapytawszy ich o zgodę; nie zwykłem otwierać sobie samodzielnie świątyni, która nie jest otwarta (samo "cześć" nie upoważnia do zwiedzania, a my w Kotani nie byliśmy upoważnieni do udostępniania cerkwi, zaś na oprowadzanie nie mieliśmy czasu zwyczajnie). "Świnia" popełnił parę cennych książek, ale - jak dla mnie - wielkim pisarzem już nie jest. Owszem, czas dać spokój tej wymianie zdań i skupić się na pozyskaniu funduszy na rok przyszły :D .
p.s.: są wśród nas takie osoby, które - w trosce o kręgosłup - nie powinny schylać się żeby zawiązać buty, a jakoś przyjeżdżają, pracują, coś bierze w nich górę nad przypadłościami, ja nie pytam co, nie mam ich też za bohaterów, ale cieszy mnie niezmiernie, że są...
Pozdrawiam kamiennie :D , szymon

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 22-05-2006 13:52 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
XXXII i XXXIII OBÓZ Nieformalnej Grupy Kamieniarzy "Magurycz"

XXXII
Cmentarze grekokatolickie: Ożenna, Grab - 15 - 30 VII

XXXIII


Cmentarz grekokatolicki - Grab c. d. 20 VIII - 3 IX

Ilość miejsc ograniczona
PRACA CIĘŻKA

kontakt tel. 018 351 63 45,665 648 449

szymon@magurycz.org
damian@magurycz.org

ZAPRASZAMY


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-06-2006 16:37 
Witam i na prośbę Szymona przekazuję:

Obóz w Jaśliskach ( kontunacja prac przy translokacji macew z potoku Bełcza - rok 2005 ) odbędzie sie w zmienionym terminie t.j. 29 VI do 3 lub 4 VII. 2006


Pozdrawiam
RAV


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 15-06-2006 22:46 
Offline

Rejestracja: 19-02-2006 22:47
Posty: 16
Lokalizacja: nadmorski kwiatek
Edi pisze:
Tak czy siak mam to w dupie.
PS dozobaczenia :wink:

Edi, i Ty Brutusie?
Zapewniam Cię że kierujący pracami Szymon nieraz zwraca mi uwagę na poprawność językową. Ma np niestrudzoną cierpliwość żeby ciągle poprawiać moje "poszłem". (Ja bym tu już dawno zmienił naszą polszczyznę.)


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 12:30 
[quote="uruloki"]
Co do ludzi lepiej ode mnie wykształconych to znam dobrze osobiście tylko 2
no widzę .ze cenzura działa tu ostro -- przecież nie pisałem niecenzuralnych słów ?? a że wyraziłem swoje zdanie o u.. wszech wykształconym i " inteligentnym " osobniku , to chyba wolno?? --jeżeli tak ma to wyglądać ,to dalej "kiście " sie w swoim zapyziałym gronie --ja i inni tu nawet nie zaglądniemy.
ps . u.. zna 2, albo jest tak wybitnie wykształcony, że mu nikt nie dorównuje . -- czy moderatorem został Uruloki ??? a to w tym wypadku rozumie ....


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 12:42 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
"Gościu" - może kielicha? czsem pomaga... serio.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 12:50 
HM pisze:
"Gościu" - może kielicha? czsem pomaga... serio.

sądzisz po sobie ???


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 13:01 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
no pewnie! zresztą nawet jak nie pomoże, to bredzenie po kilku głębszych jest usprawiedliwione - za to bredzenie na trzeżwo, to już poważniejsza sprawa... No, ale to już temat na forum medyczne.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 13:18 
[quote="HM"] to bredzenie po kilku głębszych jest usprawiedliwione

widze to i czytam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 15:23 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Po pierwsze naucz się najpierw czytać :idea: zanim zaczniesz pisać – za lepiej wykształconych uznałem w swojej wypowiedzi tych z tytułami doktorskimi i profesorskimi – tak to już leci : magister, doktor itd. Po pisowni słowa „rozumie” widzę jednak że bliżej ci do Forresta Gumpa niż do doktoratu.

Cytat który bezmyślnie okaleczyłeś brzmiał:
„Co do ludzi lepiej ode mnie wykształconych to znam dobrze osobiście tylko 2 z tytułem doktora”

Co w skrócie oznacza (dla każdego prócz różnych Forrestów) że jeśli chodzi o poziom wykształcenia moich znajomych to dominują wśród nich osoby z wykształceniem wyższym i znaczna część także bez takiego wykształcenia, zaś ludzi z doktoratem znam osobiście na gruncie towarzyskim tylko dwóch. Jeśli masz więcej tak dobrze wykształconych (doktorzy, profesorowie) znajomych to gratuluję – choć sądząc po stylu twoich wypowiedzi szczerze w to wątpię. Poza tym nie było to sednem mojej wypowiedzi a jedynie jednym z wielu argumentów w dyskusji...

Po drugie skończ już te osobiste *** niczego do tematu Magurycza nie wnoszące bo dla osób postronnych jest to nudne.

Po trzecie napisałeś : „jeżeli tak ma to wyglądać ,to dalej "kiście " sie w swoim zapyziałym gronie --ja i inni tu nawet nie zaglądniemy.” – jak na razie ja nie stwierdziłem żeby z adresu adat42.neoplus.adsl.tpnet.pl wyszły jakieś konstruktywne wypowiedzi lub nawet pytania wskazujące na to że interesujesz się Beskidem Niskim bądź wydarzeniami tutaj zachodzącymi (może inni użytkownicy mają odmienną opinię).

Po czwarte, zdanie to możesz sobie wyrażać się o efekcie czyjeś działalności czy twórczości – to ci wolno – ale jak na razie to robisz same osobiste najazdy... Jeżeli nie potrafisz odróżnić jednego od drugiego - cóż, twoja strata - paremia ze "szkodzeniem" i "nieznajmością" się prędzej czy później ukłoni.

Łączę wyrazy współczucia (oprócz kilku innych brzydkich wyrazów :twisted: ).

M. Łopata

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 15:57 
[quote="uruloki"]Po pierwsze naucz się najpierw czytać :idea: zanim zaczniesz pisać – za lepiej wykształconych uznałem w swojej wypowiedzi tych z tytułami doktorskimi i profesorskimi – tak to już leci : magister, doktor itd. Po pisowni słowa „rozumie” widzę jednak że bliżej ci do Forresta Gumpa niż do doktoratu

Rozumiem-- ale jak już pisałem to wiedzę "ę" (w wąskim zakresie ) to ty masz --ale inteligencja i skromność ( w pewnym zakresie ) jest ci obca
i o to mi chodzi.
To by było na tyle -- bez brzydkich słów pozdrawiam( w przeciwieństwie do ciebie )
ps. zapomniałem kropki na końcu zdania


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-06-2006 16:56 
[quote="uruloki"]Po pierwsze naucz się najpierw ..... widzę jednak że bliżej ci do Forresta Gumpa niż do doktoratu.

a ja widze uruloki ,że tobie blizej do "doktorat'a" niż do odmiany w języku angielskim -- ale z ciebie "Gamp'a"


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl