Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 15:52

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor Wiadomość
Post: 06-09-2021 21:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
I nawet od 3 dni nikt nie raczył odnieść się do wpisu przedmówcy. Smutne to...

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 07-09-2021 06:53 
Offline

Rejestracja: 06-08-2007 11:59
Posty: 423
Może to z powodu weekendu?
Wg nowej regionalizacji Karpat Polskich (wspominaliśmy o tym) obszar Beskidu Niskiego leża na terenie 5 powiatów (od Gminy Komańcza przez G. Jaśliska, Dukla, Krempna, Nowy Żmigród, Uście Gorlickie, Sękowa, Ropa, aż po miejscowości z gmin Kamionka Wielka, Chełmiec, Krynica-Zdrój). Pojedyncze miejscowości z innych gmin też leżą na terenie BN.
Niektóre z nich chylą się "informacyjnie" ku Sądeczczyźnie inne ku Bieszczadom, a inne nie leżące w BN też autorzy artykułów w portalach/prasie zaliczają do BN(to tzw "moda"?).

Forumowicze zajęci różnymi sprawami, każdego roku przybywa ... Młodsi opanowani przez Facebooka, tam zdjęcie (czasem nie wiadomo czego bo nie podpisane) raz ciach poszło w świat. Czy zastanawiają się co na tym zdjęciu? Jaka historia tego terenu? Jaki to obszar? Pewnie jakieś rozważania naukowe można by prowadzić.


Na górę
Post: 07-09-2021 07:55 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
alan
krowa co duzo ryczy, malo mleka daje
ja tam sie ciesze, ze bn to nie fejsbuk
gdzie ilosc przechodzi w bylejakosc

chociaz jak patrze na linki typu "tragiczny wypadek w moszczancu" (viewtopic.php?p=49896#p49896), to sie zastanawiam czy u niektorych nie zmierza to w strone onetu i klikbajtow

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 07-09-2021 08:04 
Offline

Rejestracja: 06-08-2007 11:59
Posty: 423
mazeno pisze:
chociaz jak patrze na linki typu "tragiczny wypadek w moszczancu" (http://www.beskid-niski.pl/forum/viewto ... 896#p49896), to sie zastanawiam czy u niektorych nie zmierza to w strone onetu i klikbajtow

Dlatego nie chcialem tego dlugo na forum pisac. Czyjas tragedia.
Clickbait z dzisiaj to niebezpieczna salamandra plamista w BN i Bieszczadach :)


Na górę
Post: 07-09-2021 08:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Dopóki założyciel/admin (znamienne, ostatnio na forum w listopadzie 2019) opłaca serwer i domenę, forum będzie istnieć. Pytanie, czy o takie tu istnienie chodzi…

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 08-09-2021 13:49 
Offline

Rejestracja: 15-12-2010 11:00
Posty: 103
Lokalizacja: Rzeszów
Czasem tu zajrzę, ale to tak z sentymentu. Sam nie wiem też co napisać. Jesli strona główna leży i kwiczy to i forum bedą odwiedzać tylko ci co wiedzą, że ono istnieje. Nie powiem, mi też się już nie chce umieszcac relacji z wycieczek jako to keidyś bywało. A BN faktycznie idzie w strony Bieszczad(ów). Widze to po moim Wapiennym. Kiedyś koniec świata prawie, a teraz deptak, na końcu wsi zakazy parkingu i tereny prywatne. Scieżka znana tubylcom teraz szlakiem na Ferdel. Nie narzekam ani nie płaczę, po prostu zmiania się jak wszystko. Teraz dzikość znajduję na pogorzach, które się wyludniają, pewnie za jakiś czas i tam życie wróci

_________________
Chodzę sobie to tu, to tam - częściej tam :)
http://www.swiadomyrodzic.pl/ - Integracja Sensoryczna, diagnoza i terapia SI


Na górę
Post: 13-09-2021 20:01 
Offline

Rejestracja: 03-08-2010 09:38
Posty: 27
Niewiele tutaj pisałem , zaglądałem prawie codziennie. W porównaniu z takimi tuzami BN. jak np. mazeno , task , czy Stary Zakapior ( i wielu innych) jestem jako ślepiec błądzący we mgle. Przecież Wy znacie każde drzewo , kamień , każdy Beskidu Niskiego zakątek , jak mnie się z Wami mierzyć ? .Dlatego z otwartą z podziwu gębą czytałem Wasze posty , oglądałem zdjęcia , przysłuchiwałem się waszym dyskusjom , byłem także świadkiem swarów , złośliwości . Dla mnie jesteście wielcy jak Mount Everest, za waszą sprawą pokochałem BN. jego wyjątkowy klimat , jakże inny , magiczny , cichy , taki uduchowiony . Nie możecie mi tego zrobić , liczę na Was , że zostaniecie tutaj, i , że to forum będzie istnieć , choćby dlatego , byśmy mogli sobie powiedzieć zwykłe " Dzień dobry" .


Na górę
Post: 13-09-2021 20:38 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
no to dzien dobry
ales pokadzil

no ja jestem czesto
choc glownie tez biernie
no chyba zem w trasie gdzies
ale tera nie, bo mi wsie granice pozamykali na wschod i najdalej to do rumunii

tam jest jeszcze troche beskidu moze nie najnizszego
ale w pelni dzikiego
takiego z 19 wieku miejscami
i ludzie tam ciagle zyja

Obrazek

takiego beskidu mi brakuje
zostalo moze w paru miejscach tej 19-wiecznej dzikosci w calej polsce
o

Obrazek

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 14-09-2021 16:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-04-2007 15:28
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław
"Ubi sunt qui ante nos fuerunt?"

_________________
"Historia to świadek czasów, światło prawdy, żywa pamięć, zwiastunka przyszłości" (Tytus Liwiusz)


Na górę
Post: 14-09-2021 21:16 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
grand protestant pisze:
...mazeno , task , czy Stary Zakapior ( i wielu innych)(...) liczę na Was , że zostaniecie tutaj, i , że to forum będzie istnieć , choćby dlatego , byśmy mogli sobie powiedzieć zwykłe " Dzień dobry" .
Dzień dobry.
A wspomniane przez Ciebie kamienie, drzewa, zakątki? Tęskno mi za nimi i trzeba je od czasu, do czasu zobaczyć. Niektóre z nich po raz pierwszy, niektóre niebawem.


Na górę
Post: 14-09-2021 23:16 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
> "Ubi sunt [ciach madrosci lacinskie]"
o
mister lutynia sie objawil
czyli tez szpieguje
ale to marnosc nad marnosciami
a wszystko to marnosc
bo licza sie ino cytaty z tacytow co cyta tata cytaty
dodalbys czasem cod od siebie
a nie ino kalkowal

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 15-09-2021 06:56 
Offline

Rejestracja: 03-08-2010 09:38
Posty: 27
Dzień dobry . Zdaję sobie sprawę z tego , że jeśli jeszcze coś miłego o Was napiszę , to zostanę posądzony o lizusostwo , kadzenie , albo próbę manipulowania . Jednak podejmę to ryzyko , licząc na to , że zostanę właściwie odebrany . Może NASZE FORUM jest w swojej formie archaiczne , odstaje od obecnych standardów " fejsa" , " insta" itp. Intelektualnych rzeźni , ale ma to ,co tamte ' wynalazki ' nigdy mieć nie będą : pasję , wiedzę i często wielką charyzmę piszących . Gdy forum umrze , umrze także z nim drobna cząstka Was - wasze zdjęcia , posty i zawarte w nich emocje . Przepraszam za łzawy styl , lecz smutno mi się zrobiło , że to wszystko o czym piszę mogą wziąć diabli . Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia do stówy , albo i więcej.


Na górę
Post: 15-09-2021 09:00 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
ops
depresja lokdaunowa czy jak
ynternety to nie wszystko
nie pekaj
ja mam gorzej
ukochana azje mi zabrali
w sensie, ze nie da rady pojechac
i jakos se musze radzic
nos do gory

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 25-11-2021 21:36 
Offline

Rejestracja: 11-02-2005 18:31
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Ból, ból, ból .... tonę

_________________
heyu, heyu !! Nie masz kleju ?


Na górę
Post: 01-12-2021 13:47 
Offline

Rejestracja: 06-08-2007 11:59
Posty: 423
Ósmy pisze:
Ból, ból, ból .... tonę

Spacer w BN pomoże? Jakieś widoki na BN?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl