Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 15-12-2018 10:57

Strefa czasowa UTC+01:00
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 29-05-2015 01:00 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 276
Zróbcie coś z tym forum.

Napiszcie wreszcie coś do rzeczy. Opowiedzcie coś znów o swoich beskidzkich wyprawach. Administratorzy - wyślijcie majle do co bardziej zasłużonych forumowiczów, Bakerów, Lucyn, Samotniczków, Słowianek, Tasków - kogo tam jeszcze, i poproście o jakiś przyczynek. Abo wychylcie się ze swych dostojnych zaskorupiałych adminowskich skorup i napiszcie wreszcie sami coś sensownego, ciekawego i miłego, od siebie. Dorzućcie treści do portalu.

Albo zamknijcie budę na głucho i na kłódkę (jak sklep w Wysowej, ten z tyłu), i będzie spokój.

Koszulek i tak prawie nikt teraz nie kupi.


Na górę
Post: 29-05-2015 09:11 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 1933
Lokalizacja: Rabka
Ty też jesteś zasłużonym, sporo swojego czasu pisałeś i bardzo przyjemnie się to czytało...

Nie podoba mi się kierunek w jakim idzie forum.
Długo stawialiśmy opór możliwości publikowania zdjęć na forum, ale po wielu namowach i argumentach idąc "z duchem czasu" daliśmy użytkownikom taką możliwość... Wyszło jak wyszło - jeden użytkownik prowadzi kilka bezsensownych (w moim mniemaniu ) fotoblogów, a reszta, która naciskała na udostępnienie tej funkcjonalności sobie gdzieś poszła.

Nie mogę oceniać jakości i sensowności umieszczania zdjęć -byłoby to zbyt subiektywne. Wiem, że są ludzie, którzy to oglądają. Jedynie co mogę z tym zrobić, to oceniać ich związek z tematyką forum i to staram się robić.

Wogóle wk...a mnie wszechobecna kultura obrazkowa. Wszędzie zdjęcia, memy i komiksy. Niewielu chcę się czytać - jeszcze mniej chce się pisać. Takie czasy.

Brakuje mi długich postów, merytorycznych dyskusji, opowiadań i opisów wycieczek. Brakuje mi wielu "starych użytkowników", którzy tworzyli to forum,i którzy zostawili tu sporo treści.

Chciał bym, żeby forum funkcjonowało jak kiedyś... Z Beskidkiem, Urulokim, Kabirem, Humanitasem, Pazuzem, Bunkiem,Słowianką, Dlugim, Darkiem i innymi... Ale nie wiem czy to jest możliwe. Wielu dawniej piszącym pewnie porodziły się dzieci, powyjeżdżali, poszli siedzieć, czy poprostu przestali się tematem interesować. Ktoś się obraził, ktoś nie ma siły po robocie jeszcze pisać na forum, ktoś ma inne sprawy... A wszystkich zagospodarował Facebook i tam się teraz udzielają...

Jest nadzieja dla forum?
Widzicie jakieś drogi, którymi można by pójść?
A wogóle, to komuś jeszcze zależy i się chce?

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 29-05-2015 14:00 
Offline

Rejestracja: 03-08-2010 09:38
Posty: 15
Wyjechali na wschodnią Ukrainę za chlebem. :wink: Kabir z całą pewnością.Na tym portalu opisano Beskid Niski kamień po kamieniu,policzono żaby,traszki i ślimaki.Myślę,że nie powinniśmy tematycznie zamykać się tylko do BN.Dajmy kolegom możliwość pochwalenia się wypadami w sąsiedzkie pagórki,nie stawiajmy do pionu ludzi którzy mają inne zdanie niż generalicja portalowa np.w temacie Akcji Wisła.Inaczej na tą historię patrzą Łemkowie,Ukraińcy, a inne zdanie mają Wołyniacy.Staremu Zakapiorowi należy się nagroda za wielokrotne próby reanimowania portalu.Codziennie odwiedzam stronę i polecam ją znajomym.Amen.


Na górę
Post: 29-05-2015 16:42 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 512
Lokalizacja: słupsk
Dużo mam przemyśleń po tym co napisali turpin i HM.
Turpin trafnie wskazał chorobę, ale diagnozy nie potrafił postawić, bo nie jest to takie proste.
HM wylał z siebie, to co w nim się zbierało. Zapewne również w innych Miłośnikach BN.
Mam swoje przemyślenia w temacie. Najpierw jednak ustosunkuję się do przedmówców.
Zgadzam się z:
HM pisze:
Brakuje mi wielu "starych użytkowników", którzy tworzyli to forum,i którzy zostawili tu sporo treści.
HM pisze:
Niewielu chcę się czytać - jeszcze mniej chce się pisać.

Co do:
HM pisze:
Wogóle wk...a mnie wszechobecna kultura obrazkowa. Wszędzie zdjęcia, memy i komiksy
Obecność zdjęć jest do zaakceptowania, ubarwiają, wzbogacają forum. Jednaj ich nadmiar i nachalność wstawiających są czasami denerwujące.
Sam niewiele wstawiłem, głównie w zagadkach i w odpowiedziach na posty innych. Fotorelacji w zasadzie nie wstawiam z dwóch przyczyn:
-foto, to moja słaba strona, a inni robią to stokroć lepiej ode mnie.
-co zobaczyłem, co przeżyłem w BN, to moje (o tym jeszcze będzie) i nie mam potrzeby tym afiszować się. Chociaż nie widzę w tym nic złego i co nieco pisałem.
Nie zgadzam się z:
grand protestant pisze:
Myślę,że nie powinniśmy tematycznie zamykać się tylko do BN.Dajmy kolegom możliwość pochwalenia się wypadami w sąsiedzkie pagórki
Uważam, że siłą tego forum jest nastawienie na BN, oczywiście z Pogórzem. Nie powinno tu być lania wody, dyskusji tematycznie nie związanych z BN, promocji innych rejonów, mimo, że jakiś pośrednio-daleki związek z BN mają, np. Radruż. O innych górkach, o innych rejonach można pisać na innych forach. Ja jestem aktywny chyba jeszcze na czterech. Tu jest BN.

Moje przemyślenia na temat marazmu, jaki tu zapanował:
otóż, przypuszczam, że większość Miłośników BN, zwłaszcza tych aktywniejszych, to trochę odmieńcy. Porównuję do siebie: nie potrzebują rozgłosu, mediów, asfaltu, wyciągów, hotelu, innej infrastruktury. Unikają tłumów. Towarzystwo, chociaż dobrym nie gardzą i dobrze z podobnymi sobie czują się, nie jest takim potrzebne, a zbyt liczne drażni. Wielu uwielbia samotne wędrówki po BN, chociażby Dlugi, Bartek W. których relacje, w tym foto bardzo dokładnie czytam. Ja też takie samotne kontakty z BN najbardziej lubię. Z takich samotnych wędrówek i ogólnie spotkań sam na sam z BN, których już od 1978 r. trochę przeżyłem, mam najwspanialsze wspomnienia. Utrwala mi się z nich w pamięci wiele szczegółów. Towarzystwo nawet najbliższej osoby rozdwaja uwagę, dzieli odczucia, przeżycia. Także ogranicza myśli, wybory. Oczywiście chodzę też w towarzystwie.
I myślę, że takim, podobnym po części do mnie, forum stanowi ciekawe uzupełnienie tego co lubią. Nie jest jednak konieczne. To co w sercu, w nogach i pamięci jest najcenniejsze i bardzo osobiste, wręcz intymne. A do tego nie jest potrzebne forum, a także fotoaparat.
Może do podobnych przemyśleń doszli też inni i z tego powodu forum spowolniło?
Wciąż jednak ma rację bytu, ale diagnozy: co dalej, nie potrafię postawić.


Na górę
Post: 29-05-2015 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Ja akurat należę do tych, co wolą samotnie w góry iść, ale ludzi lubię, tak samo jak (chyba jeszcze wciąż) lubię to forum. Jedną z największych dla mnie atrakcji na tym forum było(jest?), to, że pisywali tu i fascynaci BN i wielcy( tu chylę czoła) znawcy tegoż. Czułem się nie raz, czytając, jak młokos nic nie wiedzacy przy tych profesorach wiedzy nt. BN. A niejeden z nich mieszka od BN stokroć dalej niż ja, i tu znów chylę czoła. Sam piszę niewiele,przymajniej ostatnio, no bo nie ma się co wygłupiać i pisać o niczym a jak się nie ma pomysłu sensownego tudzież tematu ważnego to nie ma co pisać dla pisania. I tu jest problem........Ci, co naprawdę mieli i mają wiele do napisania o BN, już jakby znacznie mniej pisują i mniej na tym forum dawnej pasji- jak sądzę. Toteż często wejdę, zajrzę, nic za bardzo nie zaciekawi ani nic do głowy nie przyjdzie co można by napisać, no to nie piszę. Albo poczytam i znikam.Nie lubię podawać żadnych przemądrych recept, ale za poprzednikami powiem- Miłośnicy i fascynaci BN piszcie więcej, dzielcie się tym co widzieliście, co wiecie, co warto zobaczyć choćby jeszcze raz i to wszystko ruszy jak dawniej. No, chyba że się mylę, a zdarza mi się.

Ja napiszę o czymś co mi się dziś w BN bardzo spodobało. Takie hasełko na okienku, przez które w Radocynie miła pani wydaje żarełko. Otóż i ono:
"Jak ma być dobrze, to nie może być szybko. Jak ma być szybko, to nie moze być dobrze....." I dowiedziałem się od pani, że ją klienci poganiają nierzadko przy okienku. O zgrozo! To i tam się ludziom spieszy, to po co tam jadą? Fast foody są wszak w mieście prawie każdym.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 29-05-2015 20:28 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 276
No, jadę ze zmywaka w Beskid (a wcześniej, za przeproszeniem, w Pogórze Przemyskie, czyli BN Sprzed Trzydziestu Laty; trasa Przemyśl-Wysowa). Wrócę za białe klify Dover, to coś może na ten temat napiszę.


Na górę
Post: 29-05-2015 21:50 
Offline

Rejestracja: 23-11-2010 20:26
Posty: 72
HM - no nie wierzę że moich postów Ci brak - podejrzewam że chodziło Ci o Beskidnika :)

Jeśli o mnie chodzi to myślę że na forum brakuje emocji i trudnych ematów. Zrobiło się miło i przyjemnie a dla jakiejś części może trochę nudno. Kiedyś można tu było dobrze dostać po głowie za swoje zdanie a teraz nie ma gdzie. Ostre dyskusje czasem nawet bijatyki słowne były ucinane bo nie chciane tutaj a wydaje mi się że nakręcały innych do udzielania. W cholere ciekawych rzeczy się tutaj dowiedziałem i ciagle zaglądam ale ostatnio zdecydowanie mniej intensywnie tym bardziej że ze strony www zniknęło mi miejsce (odnośnik do forum) gdzie od razu wyświetlało sie co kto ostatnio napisał. Poza tym fakt w ciagu ostatnich 5 lat urodziły mi się dwie córeczki i czasu także mniej.

Pozdrówki.


Na górę
Post: 30-05-2015 08:38 
Offline

Rejestracja: 14-01-2011 17:43
Posty: 282
Co się niegdys zasialo - teraz zbiera sie w obfitosci...

_________________
"Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator, ale i on,
prawdę mówiąc, świnia." Gogol M.W.


Na górę
Post: 30-05-2015 08:51 
Offline

Rejestracja: 19-12-2007 23:47
Posty: 1371
Lokalizacja: Jasło
Turpin, jak sztandar konfederatów łopotał, tak dalej łopocze :). Co prawda na forum nie ma już wielkich dyskusji, czy artykułów kolegi w rzeczonym temacie, ale jednak cały czas działamy. Zresztą widać to w wątku konfederackim, bo co jakiś czas podrzucamy tam coś nowego.
Odnośnie forum, to myślę, że faktycznie nieco spowolniło, ale może jak powstanie nowa stronka Bartka, to się to zmieni... Ważne by wrócił najpierw odnośnik z forum na stronę główną, gdzie od razu widać, co i o czym ktoś napisał. Rozumiem że na nowej stronce będzie to zrobione tak jak trza, to będzie może pierwszy krok do nowej odsłony forum :)

_________________
Szlaki Beskidu Niskiego i nie tylko...: http://www.beskid-niski-pogorze.pl
Konfederacja barska w regionie: http://www.beskid-niski-pogorze.pl/konf ... barska.php


Na górę
Post: 03-06-2015 09:06 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 1933
Lokalizacja: Rabka
Posty o cmentarzach z WW wydzieliłem i są tu: viewtopic.php?f=9&t=7832

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 03-06-2015 12:11 
Offline

Rejestracja: 11-02-2005 18:31
Posty: 152
Lokalizacja: Rzeszów
Turpin napisał
Cytuj:
Zróbcie coś z tym forum

Łatwiej powiedzieć , trudniej zrobić.
Ludzie chcą czytać, ale nie chce im się pisać.
Czasy się zmieniają i sensowne fora internetowe nie są już na topie.
Wystarczy popatrzeć po sąsiedzku, w bieszczadzkim długie chwile ciszy , a na karpatywschodnie to już całkiem zdechły.
Co z tego wyniknie ?
Pożyjemy , zobaczymy.

_________________
heyu, heyu !! Nie masz kleju ?


Na górę
Post: 13-06-2015 12:07 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 512
Lokalizacja: słupsk
Powrócę do rozważań o marazmie na forum. Mam trzy przemyślenia.

1. Ludzie pouciekali lub mocno ograniczyli aktywność.
Przyczyną może być :
-chyba ogólnie fora z powolniały, nieco osłabło nimi zainteresowanie. Kilka, niedawno żywych, zamiera.
-brak czasu, o czym przedmówcy już pisali. Brak zapału.
-zanik zainteresowania BN. Przeniesienie ich na inne, ciekawsze (ich zdaniem) góry. Są na to przykłady.
-minęło zachłyśnięcie BN, z czego cieszę się
-brak akceptacji profilu forum, sposobu redagowania, prowadzenia.
- znalezienie bliższego swoim zainteresowaniom forum; jedni szerszego, inni węższego.
-własne pomysły na forum, stronę www. Tu nie potrafili, nie mogli, nie chcieli realizować swoich koncepcji i pozakładali własne tematycznie zbliżone portale, fora, blogi, grupy na Facebooku. Wielu, wcześniej aktywnych tu forumowiczów poszło w tym kierunku. Jednym powiodło się, innym nie. Fajną, kolejną już, autorską stronę prowadzi Darek Z. Na własnym "podwórku" każdy robi co chce i jak chce. Na Facebooku jest kilka grup tematycznie związanych z BN. Dla mnie najciekawsza,to administrowana przez Piotra Libuszowskiego o cmentarzach I wojny światowej. Niektórzy do swoich pomysłów na podobną działalność nie przekonali szerszego grona internautów i albo dogorywają, albo już zamknęli projekt.

2. Co robią założyciele, administratorzy forum, aby ono żyło? Trafnie krzyknął turpin
turpin pisze:
Administratorzy -... napiszcie wreszcie sami coś sensownego, ciekawego i miłego, od siebie. Dorzućcie treści do portalu.Albo zamknijcie budę na głucho i na kłódkę (jak sklep w Wysowej, ten z tyłu), i będzie spok
Jaka jest aktywność władzy tego forum? Nie wierzę, że Bartek- współautor świetnego przewodnika, że HM i inni z ekipy forum nie mają czegoś do zainicjowania. Jakieś tematy, ciekawostki, informacje pod dyskusję.
Na innych forach ich założyciele stanowią siłę napędową. Forum to nie perpetuum mobile i musi mieć jakiś napęd. Szeregowi użytkownicy dołożą coś w miarę posiadanej wiedzy, wspomnień, umiejętności od siebie. Ale napewno nie będą
samotniczek jeden pisze:
Sam piszę niewiele,przymajniej ostatnio, no bo nie ma się co wygłupiać i pisać o niczym a jak się nie ma pomysłu sensownego tudzież tematu ważnego to nie ma co pisać dla pisania


3.A może
task pisze:
To co w sercu, w nogach i pamięci jest najcenniejsze i bardzo osobiste. A do tego nie jest potrzebne forum .
to jest zasadniczą przyczyną zastoju na forum?
Z dzisiejszego onetu:
Analiza Polskiej Organizacji Turystycznej podkreśla również, że największym problemem niektórych naszych parków narodowych jest nadmierna frekwencja, która źle wpływa na ochronę środowiska - prowadzi do antropopresji, zanieczyszczeń, hałasu. To zdecydowanie odbija się na komforcie zwiedzania, bo kto lubi stać w tłoku do punktu widokowego.
Wszelkie nagłaśnianie, reklama, popularyzacja przez wszelkie media, przez to forum i podobne jemu, zwiększa ilość odwiedzających. Może nie wszystkim na tym zależy? Może Ci, którym bliższe są pustkowia, brak infrastruktury , zastój w rozwoju brak tłumów, Ci, którym do szczęścia bardziej potrzeba ciszy niż gwaru- wyciszyli się na forum.
Takie uzasadnienie jest dla mnie najbardziej wytłumaczalne.
Trzeba się jednak liczyć z głosami takich jak -beskidek-, kopiuję:
Moje podejscie do BN jest zgoła odmienne i mocno kibicuję aby w te góry wróciło życie, aby się mądrze rozwijała, cywilizowała i zmieniała co wcale nie oznacza ze BN stanie się brzydszy.
Zastanawiam się ciągle czy miłośnicy tacy jak task się cieszą czy martwią tym ze coraz ciężej dojechać PKP czy busem w BN.

A do tego potrzebna jest popularyzacja BN, m.in. przez to forum.
I bądź tu mądry.

Rozpisałem się, ale co się nie robi dla BN. Nawet te trzy godziny mojej wolnej soboty jakie poświęciłem dziś na te rozważania to pikuś.


Na górę
Post: 13-06-2015 18:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 465
Lokalizacja: Galicja
Task,
bardzo ciekawa opinia.
Ja już tu kilka razy zostałem zrównany z błotem.
Przyjąłem to jednak na klatę, bo lubię BN.
Zaglądam, czasem coś napiszę.
Podobnie jak przedmówcy, chciałbym aby to forum odżyło.
Może portal w nowej odsłonie przyniesie pewien powiew świeżości :?:

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 14-06-2015 19:03 
Offline

Rejestracja: 11-02-2005 18:31
Posty: 152
Lokalizacja: Rzeszów
Task napisał
Cytuj:
-własne pomysły na forum, stronę www. Tu nie potrafili, nie mogli, nie chcieli realizować swoich koncepcji i pozakładali własne tematycznie zbliżone portale, fora, blogi, grupy na Facebook

I tak mi się skojarzyło z gościem - gigantem który stworzył własne forum i sam tam dyskutuje ze sobą.
Ciekawy przypadek dający wiele do myślenia, kto chce niech zobaczy http://turystyka.skibicki.pl/forum/index.php

_________________
heyu, heyu !! Nie masz kleju ?


Na górę
Post: 28-06-2015 11:27 
Offline

Rejestracja: 19-12-2007 23:47
Posty: 1371
Lokalizacja: Jasło
Jako że Task wspomniał o mnie w swoim poście, to chciałem powiedzieć, że to iż założyłem własną stronkę było przypadkiem zupełnym :) . Nie zrobiłem tego by konkurować z kimkolwiek, a tym bardziej ze stroną Bartka, czy by wypełnić jakąś pustkę kiedy forum nam nieco przygasło. Byłem na tym forum od początku i chętnie nadal widziałbym je w dobrej formie, bo tak naprawdę, to wszyscy razem, włącznie z Bartkiem, uczyliśmy się dzięki niemu zgłębiania wiedzy o BN. Fakt faktem, że to był zupełnie inny czas, gdzie BN nie był tak popularny jak obecnie, no i nie było tzw. portali społecznościowych.
Żeby nie być gołosłownym, to w skrócie powiem, że moja przygoda ze stronami zaczęła się jak w jasielskim PTTK-u nastał nowy zarząd i trza było się zająć mocno już przestarzałą i nieaktualną stroną. Za bardzo nie miał kto, bo i też nikt nie wiedział z czym to się je :). Dopiero po pewnych niepowodzeniach z reaktywacją strony trochę się zirytowałem i pogadałem z braciszkiem, by mi pokazał jak się robi strony www i by mnie uświadomił, czy to takie trudne. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Po 2 tygodniach intensywnej nauki zrobiłem pierwszą stronkę, trochę toporną, a nawet rzekłbym prostacką :). I zaczęło się przerzucanie starych treści, dodawanie całkiem nowych, opisów szlaków, galerii zdjęć, artykułów turystycznych itp., a z czasem stonka poprzebijała się na najwyższe miejsca najpopularniejszej przeglądarki. Później stworzyłem całkiem nową szatę graficzną stronki, już dużo ładniejszą graficznie i technicznie (dodam, że za darmo, a kosztowało mnie to naprawdę dużo czasu). Niestety później się to wszystko rozsypało po 4 latach, po kolejnym walnym zjeździe, bo pewnych ludzi bardzo raziło chyba, że sami nic nie potrafią zrobić, napisać, dać chociażby tylko zdjęcia do galerii, ale jednocześnie nie mogli znieść, że inni to coś potrafią zrobić. Więc pier.....em tym wszystkim, bo nie miałem zamiaru się użerać z pseudo działaczami turystycznymi. I pomyślałem sobie wtedy, że zamiast usuwać to wszystko ze strony pttkowskiej, można przecież stworzyć inną stronę, swoją własną. I tak powstała moja strona :). Więc tak jak pisałem, to było jakieś zrządzenie losu, że spotkałem na drodze takich „ekspertów turystycznych” :). I tak sobie ją prowadzę hobbystycznie, jak długo to nie wiem, na razie zapał mam do jej dalszego uaktualniania, mimo że zysków żadnych, oprócz kosztów jej utrzymania :).

Task, wspomniałeś też o Facebooku, że tam istnieje kilka stron dotyczących BN. To fakt, są takowe, ale czy one coś wnoszą nowego i pożytecznego? Dla mnie jedyną zaletą fb jest to, że szybko można dowiedzieć się o pewnych wydarzeniach w regionie, koncertach itp. Poza tym, wszystko co się tam dzieje (mówię to odnośnie grup w których uczestniczę), to taka trochę zabawa, szczególnie jeśli idzie o przerzucanie się setkami zdjęć, lepszych, gorszych, ale bywa i że beznadziejnych. Jak już to raz napisałem dyskutując ze znaną i na tym forum panią Lucynką (ona akurat potrafi „kokosy” na facebooku zbijać i robić szum wokół siebie), że tam jest taki chaos jak przy tworzeniu świata. Większość wrzuca zdjęcia bez ładu i składu, co mu przyjdzie do głowy, za chwilę wszystko to spada w czeluści facebooka, nikt nigdy już tego nie znajdzie raczej. Niektórzy nawet nie wiedzą gdzie te zdjęcia zrobili podpisując je zupełnie błędnie, nikt nie reaguje na to (a jak już, to zaraz oburzenie), większość lajkuje i tak się to wszystko kręci. Natomiast samych dyskusji to zupełnie nie ma, przynajmniej takich ciekawych, wnoszących coś do tematu.
Nie wiem kiedy, ale myślę, że to też się ludziom znudzi niedługo, bo ileż można oglądać po raz kolejny zdjęcie tego samego cmentarza wojennego, tej samej cerkwi, czy innego zabytku? A może nie! Może to signum temporis naszych czasów, że społeczeństwo stało się już tak obrazkowe, a tym samym nie potrafiące coś napisać, podyskutować sensownie, bo to już zbyt wiele...

Zgodzę się też z Tobą task, że siłą napędową forum powinien, czy też powinni być główni włodarze tegoż. Ale trudno powiedzieć, czy im na tym zależy :wink: , może faktycznie jak ruszy nowa odsłona strony, to coś w tym temacie drgnie, bo teraz to leży i kwiczy :? .

_________________
Szlaki Beskidu Niskiego i nie tylko...: http://www.beskid-niski-pogorze.pl
Konfederacja barska w regionie: http://www.beskid-niski-pogorze.pl/konf ... barska.php


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl