Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 00:42

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06-07-2012 07:00 
Offline

Rejestracja: 05-01-2011 08:29
Posty: 38
Sonka pisze:
Dziękuję za miłe przywitanie :)
Wybieram misję, słówko ma bardzo pozytywny wydźwięk i oddaje charakter tego co robimy.
Miło mi powitać czytelnika naszej stronki i dziękuję za konstruktywną uwagę. Mam dostęp do panelu administracyjnego, błąd poprawiłam. Zredaguję tekst jak tylko wrócę z Kresów. Za chwilę wyjeżdżam, przykro mi, że jest tak niedoskonały, nie mam jednak czasu na większe poprawki.

Co do stronki i tej rozmowy. Nie wiem, czy zauważyliście, że padło 25 000 wejść. Jak widać rację mieli ci, którzy twierdzili, że cieszy się ona popularnością. Podobnie jak nasza stronka, ma ponad trzy miesiące i 35 875 wejść, wczoraj było 540. Jest swoistym fenomenem internetowym, przy jej tworzeniu popełniono chyba wszystkie możliwe błędy, teksty są różne "gatunkowo", ciekawe jak ten o pochówkach wampirycznych osadzony w materiale źródłowym jak i fatalne, bardzo powierzchowne - tu jest kilka. Mimo to cieszy się wyjątkową popularnością, tworząc ją nikt nie przepuszczał, że aż tak spodoba się wielu ludziom. Jej największym walorem są zdjęcia, część jest fantastycznych, szczególnie fotografie przyrodnicze. Sądzę, że to właśnie pasja Kolegów i samej Lucy przyciąga dużą ilość osób. Lucy jest barwną, skomplikowaną osobowością, ma charakter typowo polemiczny więc na forach była solą. Przejrzałam ten wątek przed zarejestrowaniem się. Wolę ten lucynowy nieład pełen błędów od waszej jazgotliwości, napastliwości, z litości nie wspomnę o zwykłym chamstwie i żenujących wystąpieniach pań piszących w tym wątku.
Bardzo proszę Administratorów o pozostawienie mego jakże kontrowersyjnego wpisu. Więcej postaram się nie pisać o naszych sprawach. Niech on będzie podsumowaniem tej części dyskusji.
Pana Kabira zaś bardzo proszę o dalsze zainteresowanie, przede wszystkim Lucy, a także ja widziałabym go wśród osób z nami współpracujących. Poruszamy bowiem tematy kontrowersyjne, bolesne dla wielu osób. Jesteśmy Polkami wychowanymi w polskich szkołach, na polskich podręcznikach. Lucy na dodatek na tych z PRL-u. Potrzebna jest nam pomoc ludzi mających inne spojrzenie na naszą wspólną historię. Być może takie podejście do historii spowoduje, że czytelnicy od nas się odwrócą. Wiem jakie ma problemy Lucy z ludźmi z naszych miejscowości, jest traktowana jako ta co zakłamuję historię, ta co gloryfikuje UPA. :(


Żenujące wystąpienie Klona_Trolla Lucyny w temacie o książkach. Mi samej jak to czytam jest wstyd i czuję się skrępowana.

Sonka pisze:
Bardzo proszę Administratorów o pozostawienie mego jakże kontrowersyjnego wpisu. Więcej postaram się nie pisać o naszych sprawach. Niech on będzie podsumowaniem tej części dyskusji


Uważam, że Administrator Forum powinien zareagować. Na pewno znajdzie się inne miejsce na tego rodzaju wpisy - wątek o książkach to nie najlepsze miejsce na taki debiut nowego użytkownika.


Na górę
Post: 06-07-2012 09:10 
Offline

Rejestracja: 14-01-2011 17:43
Posty: 282
ORMOwcy jedynie slusznej poprawnosci w trojcy swietej jedyni powstali z martwych.
Znaczy - sabat sie zaczyna.Powodzenia trolle. :lol:

_________________
"Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator, ale i on,
prawdę mówiąc, świnia." Gogol M.W.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl