Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 18-04-2024 13:16

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 10:37 
Witam

No zesz. Wy.... ;) -to ja ostatnie 3 wekendy zawsze o Nieznajową zachaczałem a tu taki podstęp ;)

Niestety nie bede mogł byc - zycze Wam dobrej zabawy .

RAV - siła żalu :(


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 11:02 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
Darek Z. pisze:
Przecież punkt siódmy regulaminu, jak i każdy inny w razie potrzeby, możecie na czas spotkania zakleić, aby go nie było widać. I po sprawie. Nawet kościół od czasu do czasu daje dyspensę :D :D :D .


Pozdrawiam[/quote]

Ok. Darku ja będę tam tylko gościem ja wszyscy uczestnicy spotkania, więc jestem zobligowany do przestrzegania regulaminu. Jeśli masz taki kaprys to weź nożyczki, biały papier oraz klej i do dzieła:mrgreen: . Chatką ksiądz się nie opiekuje :D, wiec na dyspensę liczyć nie ma co ale z chatkowym negocjować można :wink: .


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 11:24 
Offline

Rejestracja: 21-12-2004 10:02
Posty: 69
Lokalizacja: Gorlice
Cytuj:
http://www.nieznajowa.obozy.pl/stow.php#regulamin , patrz punkt 7

Niechce skończyć jak ten biedak na zdjęciu, i nawet piwka nie będe pił. :twisted:

Pozdrawiam

_________________
Iść boso, poprzez śniegi,
byle tylko było do czego.


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 13:15 
Macie racje ,bez Okowitki mozna zyc ,zatem,wezme tylko siekiere
pozdrawiam aleks44


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 16:09 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Co do punktu 7 to sie zastanowie jako chatkowy w tym czasie :D . siekiera jest a nawet 2 i chyba sprawne. Pila twoja-moja rowniez. Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 16:59 
Edwin napisał:
Cytuj:
Ok. Darku ja będę tam tylko gościem ja wszyscy uczestnicy spotkania, więc jestem zobligowany do przestrzegania regulaminu.

A czy ktoś Ci kazał łamać ten regulamin? Właśnie, aby go nie łamać, trzeba zrobić to co zaproponowałem wcześniej, albo to co zaproponowałem niżej :wink: .

Cytuj:
eśli masz taki kaprys to weź nożyczki, biały papier oraz klej i do dzieła .

To w chatce nie znajdzie się kawałka papieru, kleju i nozyczek? Jeśli nie, to mam prostszy sposób, bo podejrzewam, że regulamin nie jest wykuty na ścianie, czy innym stałym elemencie chatki, więc po prostu można go ściągnąć i wynieść z chatki :D :D :wink: .

Cytuj:
Chatką ksiądz się nie opiekuje wiec na dyspensę liczyć nie ma co (...)

Nie przypominam sobie bym napisał jakoby ksiądz opiekował się chatką. Aczkolwiek, tego nie można wykluczyć :wink: . Pisząc o dyspensie, myślałem szerszymi kategoriami :wink: .


Pozdrawiam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 08-11-2005 19:48 
Qrka vodna. A ja wtedy pracuję :-(( Chociaż mieszkam od Nieznajowej 10 km, to pracę mam duuuuuzo dalej :-(
Czy można liczyć na krótkie sprawozdanie z imprezy? Tzn. na wnioski merytoryczne.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 19:50 
Ja WAM dam łamać regulamin, czy gdzieś go wynośić! Jakem abstynent!!! 8)


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2004 10:18
Posty: 288
Lokalizacja: Sanok
też przyjadę na jedną noc.
czy to prawda, że w Rozstajnem ustawili znak zakazu wjazdu przy drodze do Nieznajowej i nie można tam wjeżdżać swoimi samochodami?
pozdrawiam
Wojtek


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 21:56 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
wojtek pisze:
też przyjadę na jedną noc.
czy to prawda, że w Rozstajnem ustawili znak zakazu wjazdu przy drodze do Nieznajowej i nie można tam wjeżdżać swoimi samochodami?
pozdrawiam
Wojtek


Zapraszamy Wojtku. :wink:

Znak zakazu tam był postawiony, ale czy jeszcze jest nie dam sobie uciąć ręki. Ale droga przez Dolinę Nieznajowej ma status drogi miedzywojewódzkiej więc śmiało możesz nią dojechać - przecież jesteś miłośnikiem Beskidu Niskiego i Nieznajowej :D.
Wszyscy, którzy tam przyjeżdżali samochodami parkowali naprzeciw chatki obok mostku do niej. Więc musiałbyś przejechać Zawoje, gdy by jednak poziom wody był wysoki to autko trzeba zostawić przed Zawoją poniżej miejsca gdzie stała bacówka. Autko jest bardzo dobrze widoczne sprzed chatki. A i uważaj, bo Wisłoka zmieniła troszkę przebieg drogi w ostatnich kilku latach i zabrała troche drogi.
:wink:


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 22:16 
Witam!!!

29.10.05. (czyli zaledwie 1,5 tygodnia temu) nie było tam żadnych zakazów, a nawet postawili zielony drogowskaz "Nieznajowa 2" :D

Pozdro
Krzysiek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 22:47 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
Witam. Chate otwieram w sobote 26 o 8 rano :D wiec zapraszam na spotkanie. Jezeli ktos bedzie jechal autobusem z Jasla o 6.40 to, gdy przyjdzie do chaty powinien dostac juz wrzatek :) . Samochodem da sie dojechac nawet na niskim zawieszeniu ale bez szalenstw 5 do 10km/h. Radze przejechac Zawoje bo stan wody niski jak do tej pory i zaparkowac juz w woj. malopolskim. Tam lapy parku nie siegaja i nie ma sie co obawiac mandatu od parkowych za parkowanie na brzegu potoku. Zreszta zobaczycie na miejscu, pomoge ile sie da :idea: Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-11-2005 22:57 
Offline

Rejestracja: 17-10-2005 22:25
Posty: 57
Lokalizacja: Rożnowice
SPROSTOWANIE!!! AUTOBUS 6.40 NIE JEŹDZI W SOBOTY I NIEDZIELE!!!!!!!!!!. ZAPOMNIALEM, PRZEPRASZAM. :oops:


Na górę
Post: 11-11-2005 22:28 
A jak najlepiej dojechać do Nieznajowej własnym pojazdem.


Na górę
   
Post: 11-11-2005 23:06 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
x pisze:
A jak najlepiej dojechać do Nieznajowej własnym pojazdem.


Z Jasła na Nowy Żmigród - Krempną i na Grab w miejscowości Rozstajne przed mostem w prawo a dalej tak jak w ostatnim moim poście. Pozdrawiam Edwin


Ostatnio zmieniony 12-11-2005 06:28 przez Edwin, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl