Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 23:54

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-06-2008 22:07 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Witam.Niestety po blisko 5latach użytkowania stało się to czego się spodziewać kiedyś mogłem a mianowicie uszkodzeniu uległ mój laptop na którym powstaje strona www.beskid-niski.pl Na szczęście 90% zgromadzonych materiałów jest na dysku zewnętrznym. Pozostałe materiały z pewnością zostaną odzyskane. Konsekwencje jednak są innego typu. Zapewne przez dłuższy czas będę bez komputera w domu a więc wiąże się z tym:
- brak aktualizacji strony - gotowe materiały które czekają w kolejce są niestety na dysku uszkodzonego komputera
- ograniczona korespondencja. Pocztę mam co prawda w telefonie ale odpowiadać będę tylko na najważniejszą korespondencję bez wysyłania żadnych materiałów.Jestem też dostępny w godz 9-17 w pracy lecz wtedy unikam prywatnej korespondencji
- niestety nie będzie aktualności Gazety Krakowskiej
-pełna i niepodzielna kontrola forum to domena Wojtka HM
mam nadzieję że w rozsądnym czasie wszystko wróci do normy a wybaczą mi Ci którym coś obiecałem.Ogłoszenie o tej treści zostanie jutro rozesłane newsletterem
Bartek Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Ostatnio zmieniony 17-06-2008 09:14 przez Bartek Wadas, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl