Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 23:02

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 13-10-2005 23:05 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
Witam serdecznie
Portal w miesiącu październiku obchodzi drugie urodziny, posiada duże grono stałych bywalców co można zaobserwować na tym forum. Pomyślałem więc aby zorganizować I spotkanie "internetowych" miłośników Beskidu Niskiego, co pozwoliło by na poznanie się. Piszcie co sądzicie o pomyśle i podawajcie propozycje terminu oraz gdzie można takie spotkanie zorganizować.
Pozdrawiam serdecznie.


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-10-2005 13:37 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
za.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 09:02 
Kolego Edwinie, Ty to jednak masz łeb nie od parady :D . Jestem jak najbardziej za takim spotkaniem. Gdzie dokładnie ono mogłoby się odbyć, nie mam pojęcia. Jedno wiem na pewno, musi to być BESKID NISKI :lol: . A kiedy? Też trudno powiedzieć. Na pewno jest wielu miłośników BN z poza naszego regionu, którzy też może chcieli by uczestniczyć w takim spotkaniu, a nie przyjadą ot tak na zawołanie, jak możemy to zrobić my (a może się mylę).
Myślę, że najlepszą porą są jednak wakacje (ewentualnie któryś z długich weekendów). Wiem, że do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, ale tym lepiej można dograć i przygotować takie spotkanie. Każdy będzie miał czas by zaplanować przyjazd w BN wakacyjną porą. Na koordynatora całej tej akcji proponuję oczywiście Bartka.

Pozdrawiam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 10:07 
Hm... mówisz, że na wakacje? Do tego czasu to już strony może nie być ;-)
Ja spokojnie mogę wcześniej się spotkać.

Bartek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 10:35 
Mysle ze ktorys z łikendów teraz jesienia bylby dobry, i oczywiscie proponuje Nieznajowa. Przyjade, otworzę i zapraszam w progi chałupy.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 13:14 
:) ja też myślałam o Nieznajowej i to jeszcze tej jesieni. Skoro teraz jubileusz to teraz, a nie w wakacje...
Bartek, bądź optymistą...Pozdrawiam B.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 16:50 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
Witam ponownie
Cieszy to że propozycja się spodobała i została zaakceptowana.
Dzięki Wladi że zaproponowałeś spotkanie w Nieznajowej, bo sam o tym uroczym miejscu myślałem, a twoja i Doroty obecność z gitarą zapewni świetny klimat łemkowsko ? beskidzki - część artystyczną.
Więc prośba jeszcze aby ustalić termin - kiedy?? Sugerował bym aby to nie było już, ale aby każdy mógł sobie wygospodarować czas na wyjazd. Może ma ktoś inne propozycje jeśli chodzi o miejsce spotkania.
Pozdrawiam .


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 17:04 
Bartek napisał:
Cytuj:
Hm... mówisz, że na wakacje? Do tego czasu to już strony może nie być

E tam, trzeba być optymistą - jak napisała B - a nie myśleć katastroficznie :wink: . Przecież wakacje rozpoczynają się już za 8 miesięcy :lol: :lol: :lol: .

Cytuj:
Ja spokojnie mogę wcześniej się spotkać.

Ja także, nie ma problemu.

Wlodek napisał:
Cytuj:
oczywiscie proponuje Nieznajowa

B napisała:
Cytuj:
ja też myślałam o Nieznajowej

No, mnie się ten pomysł także podoba. To jest jedno z tych magicznych miejsc w BN, w którym warto się spotkać, szczególnie, że ma to być pierwsze spotkanie.

B napisała:
Cytuj:
Skoro teraz jubileusz to teraz, a nie w wakacje...

Ale mi się dostało :wink: . A ja tylko tak z dobrego serca to zaproponowałem - bo nikt nic nie chciał pisać - żeby się jakaś dyskusja wywiązała. A tu masz Ci los!!! Wprawdzie HM napisał coś, ale niezbyt treściwie, aczkolwiek wyraził chęć spotkania.

Pozdrawiam

Ps. A gdzie jest Ten, który zapoczątkował ów wątek? Nich się też wypowie czego chce od życia :wink: , czyli gdzie i kiedy. Choć gdzie, to już się coś wyklarowało.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 17:17 
Darek Z. pisze:
. Przecież wakacje rozpoczynają się już za 8 miesięcy :lol: :lol: :lol: .


Hm...niestety ja skończyłem ostatnie wakacje 6 lat temu... i nowe się nie zapowiadają

Bartek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 18:21 
Cytuj:
Hm...niestety ja skończyłem ostatnie wakacje 6 lat temu... i nowe się nie zapowiadają

Bartku, znów masz myśli mało optymistyczne. Przecież wakacje są co roku :lol: :wink: . Fakt, że nie dla wszystkich oznacza to, że mają wolne, ale niemniej jednak są. Ponadto większość z pracujących właśnie w okresie wakacji wybiera sobie przysługujący mu urlop (lub jego część) i właśnie dlatego zaproponowałem ten okres. Ale nie będę się przecież przy nim upierał, to była propozycja o jaką prosił Edwin, wiec tak to sobie wykombinowałem. Decyzja należy przecież do tych, którzy chcą się spotkać, czyż nie? Więc jak będzie inna propozycja (a widzę, że jest), która uzyska aprobatę większości, to każdy kto będzie chciał się spotkać, będzie się do niej musiał dostosować, i ja też tak uczynię, jeśli tylko będę mógł wtedy przybyć.
Pozdrawiam


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-10-2005 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-08-2005 16:52
Posty: 14
Lokalizacja: Kraków
Cześć Wszystkim,

no to skoro wybrane zostało już miejsce i główno-dowodzący :D to może trzeba pójść dalej za ciosem... ???
Ja nauczyłem się niedawno przy okazji organizowania jubileuszu matury, że jak są chętni na spotkanie to trzeba kuć żelazo póki gorące, a w wakacje można się spotkać ponownie...
Zresztą najlepiej ustalić regularne spotkania co 6 lub nawet co 3 miesiące i wtedy kto może to przyjeżdża. Przecież i tak nie każdy może zawsze...
Wydaje mi się, że teraz pora na wymyślenie dokładniejszego terminu (listopad ?), program spotkania i listę ochotników do pomocy... :D
Ja jestem tutaj stosunkowo od niedawna więc pomogę w czym każecie w miarę możliwości...
Pozdrawiam, Marek


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-10-2005 15:16 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 14:42
Posty: 41
Witam ponownie
Przypomnę że cały czas można składać propozycje dotyczące terminu i miejsca spotkania miłośników Beskidu Niskiego.
Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-10-2005 15:49 
Pozwólcie, że z zaproponowaniem terminu wstrzymam się do początku tygodnia. Nieznajowa to dobre miejsce... no chyba, że ktoś ma jakieś propozycje w części wschodniej.

Bartek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 20-10-2005 23:46 
Jestem jak najbardziej za Nieznajową. :D

Pozdrawiam serdecznie


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 21-10-2005 07:49 
Offline

Rejestracja: 19-08-2005 10:57
Posty: 79
Lokalizacja: Węgrzce
Witam

Nowym tu ale jeśli można chętnie sie podłącze a jak trzeba cos pomóc dajcie znać. Zwłaszcza w kwesti transpotrowej.

a co do terminu to moze sie uda przed połową listopada ?

RAV - siła optymizmu


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl