Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 18:54

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09-02-2007 00:20 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Witam.
W dniu wczorajszym pojawił się na forum w dziale cmentarze temat Bardzo "specyficzny" człowiek autorstwa naszego nowego użytkownika forum - "Joanny" - który zarejestrował się na beskid-niski.pl aby poruszyć temat jednego z uczestników forum.

Dotychczas dopuszczałem jako admin i moderator do utarczek słownych, które się pojawiały przy okazji dyskusji na tematy, które wywoływały kontrowersje aczkolwiek w moim mniemaniu nie wykraczały one poza bardzo liberalna normę (wszelkie przejawy wulgaryzmów i obraźliwe fragmenty postów były najczęściej po mojej interwencji usuwane przez samych autorów).

Nie dopuszczę jednak aby forum beskid-niski.pl forum tematyczne skupiające wokół siebie sporą grupę fascynatów Beskidu stało się areną prywatnych wojen, utarczek i miejscem wyrównywania porachunków.
Tak więc oczywistym jest, że bez wahania usunąłem post, który w sposób oczywisty był ukierunkowany na określony cel daleki od założeń uczestników forum.

Mam nadzieję, że usunięcie tego postu nie zostanie przyjęte przez innych uczestników dyskusji jako cenzura a jedynie jako element naruszenia netykiety, dobrych obyczajów i zasad ułatwiających nam współistnienie na tym forum.
Pozostawienie tego postu mogło by spowodować dalszą eskalację konfliktu, któremu chciałem zapobiec ku pożytkowi wszystkich uczestników dyskusji.

Temat ten zostawiam otwarty aczkolwiek liczę, że ewentualna polemika będzie dotyczyła zasadności mojej decyzji a nie odniesień personalnych.

Z trwającego urlopu od strony beskid-niski.pl pozdrawia wszystkich Bartek

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 10-02-2007 10:11 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 20:34
Posty: 277
Szukam miejsca gdzie mogę zamieścić swoje ad vocem, ponieważ administrator zrobił potrzebne porządki usuwając post ukazujący w sposób karykaturalny ludzi, do których żywię szacunek.
Nie było moją intencją popularyzowanie zawartości tekstu, w którym można było się doszukać niespójności a w końcowych fragmentach jakiegoś dziwnego emocjonalnego uniesienia.
W moim zdaniu zabrakło cudzysłowia nad słowem "jajcarny" i emota na końcu wyrażającego mój stosunek do prezentowanej treści.
Na forum mamy do czynienia z żywym człowiekiem a nie ze "sztuczną inteligencją" i zarzucanie komuś świadomego kłamstwa jest rzeczą naganną, nie wspominając już o trywializacji osób.
Panie Joanno karawana ruszyła i nic nie powinno jej zatrzymać, a swe żale proszę kierować do osób, do których żywi ambiwalentny stosunek za pomocą mejla, na priv czy telefoniczne.
Służę pomocą – mam gdzieś wizytówkę w szufladzie.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 12-10-2007 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Utarczki tutaj?Niepojete!Chyba na zasadzie co komu bardziej się podoba.
A tak przy okazji-serwis jest świetny,ponieważ świetnie jest poczytać że są ludzie(tak ich dużo)którzy czują blusa w Beskidzie Niskim.Wszystkich pozdrawiam.
O co się spierać?Beskid jest very very piękny a my cieszmy się tym co nam daje.


Na górę
 
Post: 12-10-2007 23:24 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Cholerka!
Znów mi coś umknęło.
O kim mógł być ten wątek?

Może rzeczywiście lepiej nie wiedzieć.
Nie masz termometru - nie masz gorączki, jak mawiał Wałęsa...

_________________
Znajdź dom w Beskidzie: http://beskid-niski24.pl
Pomóżmy Pawłowi - rzeźbiarzowi z Beskidu Niskiego: http://draganowa.info/Galerie%20zdjec/g ... magamy.htm


Na górę
 
Post: 12-10-2007 23:49 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Nie będę nikomu udostępniał forum do wzniecania dawno zgaszonych ognisk. TEMAT ZAMYKAM

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl