Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 10:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozstania
Post: 31-08-2006 19:25 
Offline

Rejestracja: 13-08-2006 11:50
Posty: 25
Witam wszystkich.Od jutra nie bedę miał dostepu do netu...przeprowadzka do Folusza,czyli Beskid.Mam nadzieję,że temat załatwię w ciągu 30 dni...mowa o necie..i będę znowu mógł poczytać tematy forum.Pozdrowionka
Kotmon


Na górę
 Tytuł: dialup
Post: 31-08-2006 19:36 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Poznasz smak dial-up'a...
I te nasze codzienne problemy, których mieszczuchom brak:
wichura - nie ma prądu,
deszcz - nie ma telefonu,
burza - nie ma niczego,
mróz i śnieg - nie dojedziesz albo nie wyjedziesz.

Jak ktoś nie wie to: wichura, deszcz, burza, mróz i śnieg w BN trafiają się statystycznie 5 razy częściej niż w innych stronach...


WITAMY
Herzlich wilkomen
priwiet

_________________
Znajdź dom w Beskidzie: http://beskid-niski24.pl
Pomóżmy Pawłowi - rzeźbiarzowi z Beskidu Niskiego: http://draganowa.info/Galerie%20zdjec/g ... magamy.htm


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-08-2006 19:54 
Offline

Rejestracja: 13-08-2006 11:50
Posty: 25
W górkach zawsze wieje...ale może nie każdemu w oczy...wszystko jest dobrze ...jak ludzie są dobrzy i życzliwi...:)


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-08-2006 20:35 
Offline

Rejestracja: 12-08-2006 16:37
Posty: 347
Lokalizacja: Jasło
Marku, mieszczuchom też wysiada internet, oj często nawet :) ale czasami za to jaki świat piekny jest bez internetu, telefonu...
kotmon witaj w Beskidzie!
A zimą w Foluszu owszem wieje i to bardzo, koło Sienawy zawiewa ale odśnieżają, odśnieżają. Darmowy internet jest w Bibliotece w Cieklinie. W nowym Domu Ludowym, którego otwarcie za tydzień też ma być :). Ja w pracy 4 km dalej na północ nie mam i żyję, więc Ty też na pewno sobie poradzisz. A ludzie???? No cóż? Jak wszędzie....
Pozdrawiam Bożena


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-09-2006 18:47 
Offline

Rejestracja: 29-08-2006 17:53
Posty: 12
Lokalizacja: opole
nie, tu ludzie nie sa "jak wszędzie", co to to na pewno nie.. nie mówię o mieście, bo tam mieszkam tylko/aż w czasie studiów.. ale nawet w takich maleńkich miejscowościach jak moja, ludzie sa jacy są, ale są inni niż Tam..
jeju, jak ja tęsknie do wiatru, który zabiera prąd i pozwala na chwile zapomnieć, że nie można sie bez niego obyć. że można - że świeczka, że ogień, że cisza, aż piszczy w uszach..
kotmon, chciałabym Ci zazdrościć, ale to takie paskudne uczucie.. niech to twoje szczęście będzie dla mnie motywacją..
pozdrawiam (jeszcze) stąd :wink:


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-09-2006 19:55 
Offline

Rejestracja: 12-08-2006 16:37
Posty: 347
Lokalizacja: Jasło
tak, faktycznie są inni... Nie czekają z niecierpliwością na to że im braknie prądu, żeby romantycznie pochodzić ze świeczką i zapomnieć - tylko ją zapalają żeby po prostu coś widzieć. Marek, kiedys zasugerował, że w Beskidzie żyje się ciężko i bywa że ręce opadaja z głupoty, ciemnoty i innych rzeczy również. I nie można się z nim nie zgodzić. Tu skrajności nie brakuje. Świat w BN jest piękny, owszem to prawda, ale najczęściej wówczas jeśli się tu nie mieszka na stałe. Jednak jedno jest pewne-ten piekny zakątek naszego kraju wciąż oczekuje na tych którzy chcą tu wnieść dużo pozytywnej energii i twórczego działania. Nie w wakacje, nie w ferie, ale na całe swoje życie.
Pozdrawiam B.


Na górę
 Tytuł:
Post: 12-09-2006 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 17:01
Posty: 54
Lokalizacja: Nebraska USA/Oderne -Beskid
Wlasnie Bozena,jak sie nie mieszka na stale w beskidzie i nie musi walczyc o przetrwanie to sobie mozna romantycznie swieczki zapalac jak pradu braknie!.....


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-09-2006 20:39 
Offline

Rejestracja: 13-08-2006 11:50
Posty: 25
Witam wszystkich ponownie.Od tygodnia jestem mieszkańcem Folusza lub jak słyszę mieszkam na Foluszu.Net ma od godziny...więc już "gadam".Prąd jest ,ale i lampa naftowa w zapasie też.Ludzie tu inni niż w centrum...życzliwi ale nie natrętni..chyba coś z charakteru góralskiego...serce na ręce....Trochę już pochodziłem po górkach,trochę autkiem...jest wszystko cudnie.Wszyscy którzy ogladali Folusz są zachwyceni....mają czym.Przepraszam za chaos w pisaniu.Dziękuję za podpowiedzi,obiecuję pisać czym można się zachwycać w Foluszu i okolicach.Pozdrowionka
:)
Kotmon


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-09-2006 03:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 17:01
Posty: 54
Lokalizacja: Nebraska USA/Oderne -Beskid
no to niech ci sie wszystko darzy na miejscu i uklada! dawaj znac jak leci!


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-09-2006 20:27 
Offline

Rejestracja: 13-08-2006 11:50
Posty: 25
Jest tak jak chciałem i jak marzyłem...dziś rozładuek drewna do pieca w kuchni i kominka.I naturalnie spacer z foto....Wieczorne rozmowy z sąsiadami....Należy sobie życzyć tylko długiego życia...nic więcej...
:)


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-09-2006 18:43 
Offline

Rejestracja: 29-08-2006 17:53
Posty: 12
Lokalizacja: opole
Bożena pisze:
Jednak jedno jest pewne-ten piekny zakątek naszego kraju wciąż oczekuje na tych którzy chcą tu wnieść dużo pozytywnej energii i twórczego działania. Nie w wakacje, nie w ferie, ale na całe swoje życie.
Pozdrawiam B.


pięknie powiedziane/napisane.. bo ja właśnie tą energią chciałabym sie podzielić - chciałabym by Beski Niski był miejscem gdzie spełnie swoje marzenia, zrealizuje pomysły, a troche ich jest.. nie, nie, nie wszystkie od razu - najpierw chata i narąbać drewna do kominka, wypić kubek gorącej herbaty.. najpierw szkoły pokończyć, najpierw obmyśleć wszystko, albo z grubsza wszystko, najpierw nauczyć się, a potem Żyć..
ech, kolejny rok akademicki czyha za rogiem..


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-09-2006 18:52 
Offline

Rejestracja: 13-08-2006 11:50
Posty: 25
Rok akademicki nie przeszkadza w zobaczeniu jesieni ciepłej w BN. Tu naprawdę jest pieknie....popatrz na fotki naczelnego....Co do zdobycia własnego lokum ....to po prostu trzeba chcieć i realizować marzenia :)
Mam nadzieję że je zrealizujesz ,czego życzę...:)


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-09-2006 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-08-2006 20:19
Posty: 66
Lokalizacja: serduchem z Beskida
Oj przeszkadza jak się ma tylko weekend na wyjazd a w BN 500 km :(


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl